Yaani’ye e-posta ve navigasyon geliyor... TEMMUZ'u bekleyin :)

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
2017 yılının sonunda kullanıma sunulan ve aradan geçen kısa süreye rağmen aylık 89 milyon aramanın yapıldığı bir platforma dönüşen Turkcell’in arama motoru Yaani, iki önemli yeniliği daha kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Güvenli ve yerli e-posta hizmeti ile en güncel harita verileriyle donatılmış navigasyon özellikleri çok yakında Yaani’de olacak.

25.02.2019

Dijital operatör Turkcell tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin arama motoru Yaani ile Türkiye yepyeni bir yerli e-posta hizmetine kavuşuyor. Günde 3 milyondan fazla aramanın gerçekleştirildiği Yaani, şimdi de kullanıcılarını e-posta ve en son teknolojilerle donatılmış navigasyon uygulamalarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Müşterilerinin 1440 dakikasının her anında onların yanında olma stratejisi ile dijital servisler sunan Turkcell, Türkiye’de geliştirilen Yaani E-posta ve Yaani Navigasyon servisleri sayesinde çok önemli bir ihtiyaca daha cevap verecek.

‘Amacımız müşterilerimize en iyi deneyimi sunabilmek’

Dijital Operatör vizyonu ve 1440 stratejisi ile kullanıcılarının her anına değer katmak için çalıştıklarını belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Bu amaç doğrultusunda hayata geçirdiğimiz dijital ürün ve servislerimiz sadece Türkiye’de değil dünyada da çok büyük ilgi görüyor. Biz müşterilerimiz için gerçekten fark yaratan, yepyeni özellikleri ile rakipleri arasından sıyrılan, üstün bir kullanıcı deneyimi vaat eden servisler geliştiriyoruz. Yaani ile de bunu yaptık. Müşterilerimizin de teveccühü ile bir yıl gibi kısa sürede 8 milyon indirme sayısına ulaştık. Şimdi Türkiye’nin arama motoruna e-posta ve navigasyon özelliklerini ekliyoruz. Burada da fark yaratacağımıza eminim” dedi.

Güvenli İletişim için Yaani E-Posta, En güvenilir ve doğru adres için Yaani Navigasyon

Yaani’ye yeni eklenecek olan e-posta ve navigasyon servislerinin verileri Turkcell veri merkezlerinde saklanacak. Müşteri deneyimini ön planda tutarak kolay kullanım sunacak olan Yaani E-posta servisi Turkcell servisleri ile bütünleşik çalışacak. Bireysel kullanıma ek olarak, Kurumlar için de hizmet sağlayacağız. Ayrıca, kullanıcılar dilerlerse Hızlı Giriş teknolojisi ile giriş yapabilecekler. En güncel harita verileriyle donatılmış son teknolojilerin kullanıldığı Yaani Navigasyon servisi ise kullanıcılarına en doğru ve güncel adresi gösterecek, trafik yoğunluğu entegrasyonu ile sürücülere zaman kazandıracak. Hem mobil uygulama hem de web’ten ulaşılabilen Yaani, iOS ve Android marketlerden indirilebiliyor.

Yerli e-posta yolda
Giriş Tarihi: 4.5.2019

72488

25'inci yılını kutlayan Turkcell, 2019'a hızlı başladı. Grup bazında 5.7 milyar TL ile tüm zamanların en yüksek birinci çeyrek gelirini elde eden şirket, ilk üç ayda 2.3 milyon TL FAVÖK'e ulaştı. Net kârı ise geçen yılın ilk çeyreğine göre 1.4 kat artarak 1.2 milyar TL oldu. Turkcell'in yıla güçlü bir başlangıç yaparak tüm zamanların en yüksek birinci çeyrek gelirine imza attığına dikkat çeken Genel Müdürü Murat Erkan, "Turkcell, 25 yılda geleneksel bir telekom operatöründen, dünyanın ilk dijital operatörü unvanına sahip dev bir şirkete dönüştü. Artık bayrağı daha yukarı taşımamız gerekiyor. Önümüzdeki dönemde Dijital İş Servisleri şirketimiz ile kurumların ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayacağız. Finansal hizmetler tarafında Paycell, Financell ve Sigorta şirketlerimiz ile büyümeye devam edeceğiz. Tüm bunları yaparken müşterilerimiz ile daha yakın bir bağ kuracağız" dedi.

FİBER ABONE 1.4 MİLYON
İlk çeyrekte fiber abone sayısını 1.4 milyona çıkardıklarını anlatan Erkan, "Özellikle fiberle ulaşamadığımız lokasyonlarda, fibere yakın hızlar sunarak müşterilerimizin büyük beğenisini kazanan Superbox hizmetimiz 56 bin kullanıcıya ulaştı. Bu çeyrekte dijital uygulamalarımızın indirilme sayısı 178 milyona ulaşırken, kullanıcıların bu uygulamalarda geçirdikleri süreleri artıracak aksiyonlar da almaya devam ettik. 4.5G şebekesindeki müşterilerimizin aylık ortalama data tüketimi yıldan yıla yüzde 28 atarak 7.4GB olarak gerçekleşti" diye konuştu. Yerli ve milli dijital servislere bir yenisinin ekleneceği müjdesini veren Erkan, "Türk mühendislerin geliştirdiği yeni e-posta temmuzda kullanıcılara sunulacak. 3. çeyrekte yapay zekalı Yaani Sesli Asistan hizmete girecek" mesajı verdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yandexin e posta servisi berbat, gmail ise güvenilmez bence... Turkcell olursa en güzeli en iyisi olur inşaAllah ve tabi bireysel kullanıcılar için ücretsiz olsun ya da Turkcell hat sahipleri için ücretsiz olsun :)

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ben daha yaratıcı bir fikir bekliyordum. Güzel bir şey olsun da kullanalım inşallah.
Kurumsal e posta servisleri de var, o hizmette istediğin adı yazdırırsın sonuna :) ama pamuk eller cebe olayı vuku bulur.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kurumsal e posta servisleri de var, o hizmette istediğin adı yazdırırsın sonuna :) ama pamuk eller cebe olayı vuku bulur.
Yok öyle demedim. İsim pek önemli değil. :) Mail güzel olsun da onu kullanalım diyorum. Ülkeye destek olmak lazım bir yerde...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yok öyle demedim. İsim pek önemli değil. :) Mail güzel olsun da onu kullanalım diyorum. Ülkeye destek olmak lazım bir yerde...
Ya ben en kötüsüne bile razıyım, yabancı devletlere bilgi paylaşımına karşıyım o yüzden servisi dört gözle bekliyorum hatta cüzzi bi miktar bile ödemeye razıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Usain bu arada modluk yakışmış :D

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Teşekkür ederim. :)

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Bunlar buna da para ister. Gerçi bedava da olsa kullanmam.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hadi bakalım hayırlısı. İnternet üzerinde atılımlar yapabilmemiz güzel bir şey.

Reaksiyon puanı
5,172
Yandex varken yaani bana göre milli duyguları sömürmeye çalışan bir hizmet. Aynısını yandex yapıyor kalitesiz deniyor google varken kullanılmaz deniyor. Adını yaani yapıp satıyor yerli ve milli oluyor...