Ya Konuş Ya Da Tamamen Sus...

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar ismi lazım değil ( ben bilsem yeter :happy: ) bir lady benim kendisine çıkma teklif etmeyeceğimi anlamış olacak ki en sonunda dayanamayıp benimle çıkmak istediğini açıkça dile getirdi... Gayet hoş ve güzel bir kız fakat bir problem var :helpsmilie: Kız benim yanıma geldiği zaman kilitleniyor... Genelde fazla konuşmayı sevmeyen biri olmama rağmen onu rahatlatmak için dır dır ettim durdum... Espirilerime gülüyor , sonra tekrar susuyor... Sadece gözlerimin içine bakıyor o kadar... Sebebini sorduğum zaman ise bana '' Açılmam biraz uzun sürebilir. '' diyor... Tabi ki bu şekilde yaşanan bir ilişki insanı sıkmaya başlıyor... Şöyle adam akıllı bir sohbet edemiyoruz...

Sizce ne yapsam ;

1- Bekarlık sultanlıktır... ( Ayrıl... )
2- Ayrılma... + Yorumlarınız...

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
başlığa koptum ben...

sen nasıl birisisin ki kız senn yanında kilitleniyor onu anlamadım ben

kızı gevşetmeye devam et bence gerisi gelr

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
dır dır ne konuştun çok merak ettim ?? az konuşan bi insan mecburiyetten dolayı bu kadar ne konuşmuş olabilir ki kız bişey anlamamış sadece gözlerine bakmış ?? ben bu yorumu çıkartırım

*bide bence kendini ifade etme problemin var !!

chatliam

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence Çık 2 Ay sonra sözlen 1 aysonla nişan 2 Hafta sonra Evlen SonraErkeği bulana kadar savaş :DAl sana fikir

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
süpersin ha devam et herzaman böyle aşıklar bulacan mı

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
kesin kıza bilgisayarlardan ya da siyasetten bahsettin garibim kızcağız da bu acaba uzaydan mı geldi ne anlatıyor ki diye sana acayip acayip baktı :D
senin konuşacağın konuları değil ortak konuşabileceğiniz konuları seçmeye çalış...