Ya istemezlerse?..

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Dekan
Emektar
Diyelimki Bir Kizi Veya Bir Erkegi Cok seviyosunuz..
Ve evlenmeye karar verdiniz..
Ama Aileniz Evliliginize Onay Vermiyor..

Ne yaparsiniz? :-\

isot

Doçent
MutLu olacağıma inanıyorsam ve eşim olacak kişiyede çok fazla güveniyorsam bütün riskleri denerim.En kötüsü kaçarım..

RuNaL

Dekan
Emektar
isot un dediği ona güveniyorsam herşeye karşı gelirdim ama ailemi de bi kenara atmam onlara bütün sorumluluk benim derdim

ufti

Doçent
torunları olunca artık kızgınlıklarıda geçer küskünlükleride o yüzden ailen karşı çıkıyosa hemen onlara bir torun vereceksin ellerine sevsinler sonra karşı çıkma kalmaz ;D ;D ;D ;D

patrick

Profesör
Emektar
isot dedi ki:
MutLu olacağıma inanıyorsam ve eşim olacak kişiyede çok fazla güveniyorsam bütün riskleri denerim.En kötüsü kaçarım..

İsot?? kaçar mısın, kaçırır mısın anlamadım bu işi şimdi :-\ ???

seciL

Dekan
Emektar
iki arada bi derdelik bir durum.:) Bi arkadaşım bir memleketlisine aşık .. Ailesi çok karşı çıkıyor .. Gerçekten haklı sebeplerle çocuğun işi yok, evi yok, parası yok, evleneceği kızı 3 ailenin kaldığı (10 çocuklu 2 abisi ve eşleri + anne, baba ) eve gelin getirmeyi düşünüyor .. Ve salak arkadaşım da bunu kabul ediyor .. Yani açlığı, sefaleti huzursuzluğu, geleceğinin alt üst olmasını, doğacak çocuğunun mutsuzluğunu kabul ediyor .. Bu aşk falan değil resmen salaklık .. Başka bir açıklaması var mı ?
Aileler kesinlikle evlatlarının kötülüğünü istemezler .. Bazı aileler cahilce kararlar verebiliyor tabi ki .. Mesela ırkçılık ayrımı yaparak çocuğunun mutluluğuna engel olmak gibi .. Bizim çocuklarımız zamanında bunun ortadan kalkacağını düşünüyorum ..

SDN Son Haberler

Son mesajlar