Y510P - Everest EWN-999 Wifi Adaptör Sorunu - Yardım!

dReyfus

Asistan
15 Nisan 2014
236
2
0
Lenovo Y510P laptopum ve Everest EWN-999 wifi adaptörüm var. Driverini cdden orijinal çekip usbden yükledim. Ama aşağıda gördüğünüz gibi sorunlu ünlem işareti var. Özelliklerde sürücü düzgün yüklenemedi yazıyor hata olarak. Ve önceden normal çalışıyordu ama bu sefer arada bir devamlı şekilde usbyi çıkarıp takıyormuşum gibi tepki veriyor. Ben wifi iyi çeksin diye bu adaptörü aldım ama kullanamıyorum şimdi yardımlarınızı bekliyorum...
Y57DDz.png
[/URL][/IMG]

umutturkoglu

Öğrenci
31 Ekim 2014
69
1
8
aygıt yöneticisinden donanım kimliğine gir herhangi birini kopyala google da ara Windows 8 driverını indir. içinden çıkan cd win7 uyumlu. sistemin modifiyeli sorunsuz deneyim için modifiyesiz işletim sistemi kullanın.

Jomolocco

Doçent
4 Eylül 2012
872
5
18
aygıt yöneticisinden donanım kimliğine gir herhangi birini kopyala google da ara Windows 8 driverını indir. içinden çıkan cd win7 uyumlu. sistemin modifiyeli sorunsuz deneyim için modifiyesiz işletim sistemi kullanın.

neresi modifiyeli ben modifiye goremedim. Baslat menusunden bahsediyorsan 8.1 ile geldi o

dReyfus

Asistan
15 Nisan 2014
236
2
0
İşletim sisteminden kaynaklı mıdır? Zaten kafamda var temiz bir Win 8.1 yükleyecem. Şu intel 2230 wifi düzgün çalışçağını bilsem hemen atacam da..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Diğer forumlarda benim intel 2230 wifi herkez tarafından şikayet ediliyor. Win 7 Win 8 her sistemden şikayet geliyor..

Umut abi sıkıntı işlentim sistemindeyse güzel bir format atçam var mı güzel bir Win 8.1 romu? En sorunsuzu

umutturkoglu

Öğrenci
31 Ekim 2014
69
1
8
neresi modifiyeli ben modifiye goremedim. Baslat menusunden bahsediyorsan 8.1 ile geldi o

arkadaşın bilgisayarına bizzat bağlandım sistem modifiyeli bunu kendi de biliyor zaten.

İşletim sisteminden kaynaklı mıdır? Zaten kafamda var temiz bir Win 8.1 yükleyecem. Şu intel 2230 wifi düzgün çalışçağını bilsem hemen atacam da..

Diğer forumlarda benim intel 2230 wifi herkez tarafından şikayet ediliyor. Win 7 Win 8 her sistemden şikayet geliyor..

Umut abi sıkıntı işlentim sistemindeyse güzel bir format atçam var mı güzel bir Win 8.1 romu? En sorunsuzu

heryerde var indirip kurabilirsin.

Örnek link: http://www.full****programlarindir.com/windows-8-1-update-2-pro-vl-32-64-bit-turkce-ekim-2014-indir.html

Yıldızları sil..

dReyfus

Asistan
15 Nisan 2014
236
2
0
Yaptım zaten recoveryi defalarca... Ama sonuç aynı işte içindeki dosyalar kalıyor.