xz1in kamerası yeterli mi

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
selamünaleyküm arkadaşlar,
şubat-mart gibi xz1 almayı düşünüyorum.2199 tl şu aralar.
fotoğraf çekmeyi seviyorum bu yüzden kamerası iyi bi telefon arıyorum.ben daha yeni başladım fotagrafçılıga sizce xz1in kamerası bana yeter mi
sizde bu fiyatı fazla aşmayarak kamerası iyi hafızası büyük telefonlar önerebilirsiniz

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Yeni başladıysanız XZ1 her türlü yeterli gelecektir. Kamerası gayet başarılı fiyatına göre konuşursak. Renkleri Samsung yada Huawei gibi abartmıyor gözün gördüğüne en yakın rengi vermeye çalışır Sony. OIS Sony'de yıllardır yok zaten kendi teknolojileri var dert etme gayet iyi çalışıyor ama videoda sadece. Fotoğrafta özellikle gece çekiminde hissediliyor eksikliği elini titretmemen lazım.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,414
selamünaleyküm arkadaşlar,
şubat-mart gibi xz1 almayı düşünüyorum.2199 tl şu aralar.
fotoğraf çekmeyi seviyorum bu yüzden kamerası iyi bi telefon arıyorum.ben daha yeni başladım fotagrafçılıga sizce xz1in kamerası bana yeter mi
sizde bu fiyatı fazla aşmayarak kamerası iyi hafızası büyük telefonlar önerebilirsiniz
O fiyata en iyi kameraya sahip cihaz Sony Xz1'dir.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Xz premium kullanıyorum aynı kameraya sahipler bence güzel bir kamerası var hem önde hem arkada gece çekimi olarakda çok az manuel ayar biliyorsannmükemmel sonuç alırsın

FurkanHD5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şimdi Xz 1 olabilir lakin O fiyata P20 Lite al P20 Lite ın Ön Kamerası gerçekten çok iyi Arka Kamera Daha Canlı Renkler veriyor ve Gece Çekimi Panaroma gibi güzel kamera modları da var

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Şimdi Xz 1 olabilir lakin O fiyata P20 Lite al P20 Lite ın Ön Kamerası gerçekten çok iyi Arka Kamera Daha Canlı Renkler veriyor ve Gece Çekimi Panaroma gibi güzel kamera modları da var
Neden paramı çöpe atayım kardeşim o fiyata amiral gemileri varken paramı orta seviyeye vermem bu. Benim düşüncem tabi