(.XVİD) uzantılı dosyayı ne ile açacağım ?

Dragun0v

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar , başlıktanda anlaşıldığı gibi (.XVİD) uzantılı dosyayı ne ile açacağım ?

Torrent ile bir film indirdim fakat bir türlü açamadım , Total video converter ile çevirmeye de çalıştım ama faydalı olmadı

1,32 gb filmin boyutu acaba dvd e mi yazmam gerekiyor bu bir kalıp mı ISO gibi ?

Yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Çoğu player açar aslında. Gom, vlc, kmp,pot player ve benzeri. Eğer olmazsa dosya uzantısı .avi yazıp dene.

Dragun0v

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kmplayer ile açmadı , tüm klite codecleri yüklü , VLC de açmadı yani hiç tepki vermiyor.

Sorun bunu convert da edemiyorum , yoksa avi flv , mpeg hepsi aklımdan geçti çevirir izlerdim. Cevaplarınız için teşekkürler

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sonuna avi uzantısı ekleyip bir dene

Dragun0v

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Klasör seçeneklerinden bilinen dosya türlerini gizle kutuğundaki işareti kaldırdım , uzantıyı rahat göreyim diye , sonuna avi ekledim flv ekledim aklıma gelenlerin hepsini ekledim.

Yabancı film indirdim 3 part halinde internette , 3 partı çıkartınca 1 adet sonu Xvid olan dosya çıktı şimdi onla uğraşıyoruz :)

Dragun0v

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DivX Plus Player bunu yükledim , xvid codecleri indirdim hala açmadı :) , enteresan bir durum.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
codec paketleri yüklü ise açılmıyorsa hala dosya ölüdür.başıma daha önce geldi.