Xs ve 11

Bu konuyu okuyanlar

FurkanD

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Arkadaslar xs ve iphone 11 arasinda kaldim bugun alicagin hangi cihazi tavaiye edersiniz

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaslar xs ve iphone 11 arasinda kaldim bugun alicagin hangi cihazi tavaiye edersiniz
Ekran,tasarım ve telephoto kamerasının olması sizin için önemliyse iPhone XS öneririm. İşlemci,video performansı,daha iyi bir kamera,geniş açılı kamera olması,kamerasında gece modu olması ve batarya önemliyse iPhone 11 öneririm.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Kamera sizin için önemli ise iPhone 11 alın.

Reaksiyon puanı
8,024
iPhone 11 bence de. Ayrıca Webtekno’nun haberine bakabilirsin 2020’nin ilk çeyreğinde en çok satan cihaz iPhone 11 oldu. Bu forumda cihaz tuğla gibi, ekranı iğrenç diyenler var ancak alanlar gayet memnun. 11 dedikleri kadar kötü olsa emin ol bu kadar satmazdı.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
ben kesinlikle xs i tavsiye ediyorum. bir xs kullanıcısı olarak. xs almadan önce ben de xs ve 11 arasında çok kaldım ve çünkü babam iphone 11 kullanıcısı ve çok kaliteli bir telefon . ama açıkçası xs in tasarımı ekranı ve malzemesi beni çok cezbetti. ve iki telefonu yanyana koyduğumda iyikide xs i almışım diyebilirim. xs in benim için tek handikapı pili oldu. onun eğer diyorsanki telefonumda ekran ve tasarım çok önemli değil dersen 11 derim ama önemliyse xs vazgeçemeyeğin bir cihaz olur. işlemcinin a13 olması ve kameradaki gece modu kafana takılıyorsa a13 ve a12 arasında uzun kullanımdada kısa kullanımdada bir fark olmaz sana bunun garantisini verebilirim. gece modunuysa neural cam uygulamasıyla halledebilirsin o uygulamayla iphone 11 den bile iyi gece fotoğrafı çekiyor. yani xs derim . tabiki tercih senin?