Xs max mı yoksa mate 20 pro mu

Bugün mediamarktda Mate 20 Pro'yu denedim. Cihaz gerçekten hızlı baya baya hızlı animasyonları 0.5 yapmış ama cihaz ona rahat rahat yetişiyordu beyaz ekran görmedim hiç.

Fotoğrafı da iyiydi diyelim aslında iyi de ben bir türlü isinamadim. RAW çekilip daha iyi sonuç elde edilecektir renklerde detaylarda bir hissiyatsizlik gibi bir şey var. Tam anlatamadim.

Geniş acısı baya iyi absürt derecede iyi bir makro performansı var 2-2.5 cmye kadar girebiliyor gerçekten iyi.

Ama video, video tam bir copluk. 1080P 60FPSde hem çok çok fazla kırpıyor zoom yapıyor hem de video çekerken geriden geliyor ekran size anlık tepki vermiyor şöyle söyleyeyim
Lag var gecikme var ama kesile kesile değil direk 0.5-1 saniye geriden geliyor

Leand

Dekan
Xs max çoook pahallı xr demek istedin heralde ben mate20pro yerine xr alırdım. Mate20pro ekranında bir süre sonra yeşillenme sorunu oluyor. Android alsam note9 efsanesi orda duruyor üst segmentte fp bir cihaz öteki türlü apple ise xr mantıklı

Tttunahan

Profesör
Yasaklı
Huawei ye bi türlü ısınamadım yaptıkları telefonlar bana oyuncak gibi geliyor ben xs max tercih ederdim ama kendime telefon alacak olsam ikisinide almaz s10 ları beklerdim

İkisi arasından mate 20 proyu öneririm. Xs maxla arasında fiyat farkı cok . Fakat s10 u beklemenizi öneririm . S10 görüp öyle karar vermek daha iyi olur .

Yurtdışından almayacaksan/getirtmeyeceksen hiçbirini alma.

Tercihlerin nedir?
Para sıkıntısı yok sadece hangisi en iyisi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xs max çoook pahallı xr demek istedin heralde ben mate20pro yerine xr alırdım. Mate20pro ekranında bir süre sonra yeşillenme sorunu oluyor. Android alsam note9 efsanesi orda duruyor üst segmentte fp bir cihaz öteki türlü apple ise xr mantıklı
para sıkıntısı yok kardeşim.
En iyisi hangisi

Son düzenleme:
XR şuan 6900 küsür 128 gb bulunabiliyorken üst segment her telefon saçma(Note 9 ve S9+ hariç)

Son mesajlar