Xperia z5 mi xperia X mi?

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sony bu sene vasat o yüzden farklı telefonlar bak illa diyosan bence x güncel 4 k video çekim yok herhalde bi su geçiriyor ıp 68 yok

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Esasında diğer sorularda da cevap vermeye çalıştım, tercihlerinin dışında Galaxy S7 yada S7 Edge üzerinde düşün. Eğer ikisi arasında tercih yapacaksan Z5 Premium (ben kullanıyorum) olsun ama bir daha düşün derim.

P@ssw0rd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş al bir HTC 10 bak keyfine 1 aydır kullanıyorum. Daha önce samsung un bir çok modelini kullandım. Sony z3 kullandım. Biz telefon kullanmıyormuşuz meğer. fotoğraf kalitesi ses kulaklık ekran şekil şemal hız bağlantı hepsi mükemmel. Tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
5
HTC 10 S7 Edge veya S7 Lg G5 bu telefonlardan başka tabiki onlar daha iyi .Ama fiyatları bana göre değil.G5 alacaktım tasarımını beğenmedim plastiğimsi geldi elime aldıığımda.

Kağan KARA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan z3 kullanıcısıyım samsung ve apple da kullandım ama sonydeki kullanım rahatlığını bulamadım arayüzü öğrenmen 2-3 gün alır sonrası zaten kendi kendine geliyo x mi z 5 mi diye düşünüyosanda z5 i tavsiye ederim biraz daha rahat olur senin için fakat telefon seçimin kullanım amacınada bağlı onuda belirtirsen tam anlamıyla yardımcı olmak isterim

Reaksiyon puanı
5
Şuan z3 kullanıcısıyım samsung ve apple da kullandım ama sonydeki kullanım rahatlığını bulamadım arayüzü öğrenmen 2-3 gün alır sonrası zaten kendi kendine geliyo x mi z 5 mi diye düşünüyosanda z5 i tavsiye ederim biraz daha rahat olur senin için fakat telefon seçimin kullanım amacınada bağlı onuda belirtirsen tam anlamıyla yardımcı olmak isterim
ön ve arka kamerası iyi olsun baan yeter hem gece hem gündüz

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Z5 Premium,S7 Edge,Note 5 düşünebilirsin.

Kağan KARA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ön ve arka kamerası iyi olsun baan yeter hem gece hem gündüz
x in ön kamerası 13 mp arka kamerası 23 mp z5 in ön 5 arka 23 ama kamerayı sık kullanırsan pil ömrününde çok olması ve sağlam bi işlemci olması lazım batarya olarak z5 premium en iyisi işlemci olarkata z5 öneririm bütçen ne kadar bilemem ama imkanın varsa ve kamera için istiyosan z5 i kaçırma

P@ssw0rd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle bütçe konusunu açıklığa kavuşturursan daha iyi sonuç alırsın kardeş.

Reaksiyon puanı
5
2000 tlyi geçmeyecek şekilde.z5 ön kamerası kötü diyorlar.şuan teknosada 1671 tl z5 alasım var

M

Murat Burç

SDN Okuru
Z5 Compactın gülerek geçeceği karşılaştırma diyorum ikisinide performasn anlamında şutlar bu fiyat bandında z5 compact ha note 5 düşünebilirsin bulabiliyorsan 2000 2100 e z5 compact yerine kesinlikle note5 al her yönden iyi bir telefon.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
İkisi arsından z5 al derim ama farklı telefonlara da bak istersen. Kullananların deneyimleri çom ömemli. Mesala ben mutlaka g5 alacam diyordum ama bu forumlarda soğuttular g5 ten :)

Reaksiyon puanı
5
Z5 Compactın gülerek geçeceği karşılaştırma diyorum ikisinide performasn anlamında şutlar bu fiyat bandında z5 compact ha note 5 düşünebilirsin bulabiliyorsan 2000 2100 e z5 compact yerine kesinlikle note5 al her yönden iyi bir telefon.
z5 compact z5 hngi bakımdan şamarlıyor?

Reaksiyon puanı
5
İkisi arsından z5 al derim ama farklı telefonlara da bak istersen. Kullananların deneyimleri çom ömemli. Mesala ben mutlaka g5 alacam diyordum ama bu forumlarda soğuttular g5 ten :)
Bak G5 alacaktım burada millette al tarzında konuştum gittim bayiden elime aldım hiç ama hiç hoşuma gitmedi.LG g4 2.tercihim oldu forumda kronik sıkıntılarla uğraşan çok kişi var.Z5 alacaktım ısınma problemi diyorlar halen 2 haftadır telefon almadım.SE diyorum ekran küçük :)

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben 1.ayda sony aldım 5. ayda ekranı sarardı ve 2 aydır servisten gelmedi mahkeme şikayet ıvır zıvır bi ton uğraştım en sonunda paramı daha yeni geri aldım.. Sonynin teknik servisine kvk baktıgı sürece sony alınmaz

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Bak G5 alacaktım burada millette al tarzında konuştum gittim bayiden elime aldım hiç ama hiç hoşuma gitmedi.LG g4 2.tercihim oldu forumda kronik sıkıntılarla uğraşan çok kişi var.Z5 alacaktım ısınma problemi diyorlar halen 2 haftadır telefon almadım.SE diyorum ekran küçük :)

Öyle valla bende ikilemdeyim sürekli :)