Xperia Z3 ve Z3 Compact'ta Pembe Kamera Sorunu!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Çekecek bişey bulamadınız mı? Adam çarşafını çekmiş. :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu sorun tüm Xperia serisinde var Z3/Z3C'a özgü değil. Kamerada kırmızı nokta oluşma,grenli fotoğraflar,kırmızıyı pembe verişler. En iyisi olması gerekirken en vasat kamera Sony'de malesef. Hiç satamamaların da bununda etkisi büyük.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Sony'nin de bir kamera sorunları bitmedi :p

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Sony şimdiye kadar çıkardığı bütün telefonlarda zaten bir sorun çıkıyor.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
telefon ilk çıktığında böyle haberlerin çıkması normal.beklenen merak edilen telefonlar bunlar.iphone 6 yı görmüyor musunuz veya 5 ve 5s için çıkan haberleri unuttunuz mu.o zaman iphone da neyi sağlam yaptı ki diye bir yorum yapabilir misin

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Pembe de çekse mor da çekse, ra kip siz!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu sorun tüm Xperia serisinde var Z3/Z3C'a özgü değil. Kamerada kırmızı nokta oluşma,grenli fotoğraflar,kırmızıyı pembe verişler. En iyisi olması gerekirken en vasat kamera Sony'de malesef. Hiç satamamaların da bununda etkisi büyük.
iphone trolü yine başlamış android cihazlara laf atmaya yazık senin lafınla android batacak zaten :lol:

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
tabiki cok güzel kamerasi var ama
nokia 1020 ve panasonic cw-1 den sonra

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de satın aldım pembe alan var. Kameranın ayrıca kırmızı renk sorunu var. Hiç kimseye tavsiye etmem. Bir zamanların en iyi kamerası sonydi ne olmuş böyle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pembeleşme sorunu yok bunu ayarlardan düzeltebilirsiniz ben 2 gün önce aldım pembeleşme vardı fakat düzelttim yalan yanlış konuşmayalım lütfen eğer alırsanız en doğru seçimi yaparsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony nın yerinde ben olsam o mühendisleri kovarım marka değerime zarar verdiği içinde tazminat davası açarım biz elektironikte işi şansa bırakmamak için sony alıyorduk şimdi çeplerde böyle olmadı her modelde bir sıkındı ya bunu yılda bir yapın marka değerinizi koruyun yada seri üretin rezil olun karar sizin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pembe alan yok söyleyenlere yazıyorum kırmızı rengi kontrol edin normal mi ? Bedava reklam yapmayın. Bu üründe bir yığın sorun var. Biz yanıldık bari başkaları da almasın bari.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
ben niye karşılaşmadım böyle sıkıntılarla.versiyonlardan kaynaklanan bişey bence 2 ay sonraki sürümlerde hiçbir sorun kalmaz bence.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Umutlar Z4'e kaldı anlaşılan, Xperia serisi halen vasat kamera olarak. :dirol:

Pek ümidim yok ama olsun.

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kamerada neden profesyonel makina kalitesi bekleniyor bunu anlamıyorum,ayrıca çoğu ayar hatasıyken....kamera mamera batırmaya çalışmayın.sony xperia amiral gemisi için candır.umarım z4 tüm çamur atanlara cevabını veriri.

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yazılımsal basit sorunlar bunlar ya gelecek guncellemeyle halledilir dert etmeyin ;) allaha şükür note 3 te böyle sıkıntılarla ugrasmiyoz :D
Ama arayüz berbat o ayri mesele :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende z3 compakt aldım almaz olaydım kamera foto çekimi 3.2 mg piksel gibi çekiyor çok pişmanım n8 kullanıcısıydım daha iyi performans bekliyordum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar z3 alacagım. geçti mi pembeleşmeleriniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende karşılaştım. Htc one telefonum. Kamerası değişti.

H

Hkmt19

SDN Okuru
Kesinlikle almayın ne ön kameram çalışıyor ne de arka kameram yazık yaa verdiğim paraya acıyorum garanti kullanıcı hatası diyor lanet olsun haram olsun verdiğim para başka da bişey demiyorum karalama kampanyası yada rakipsiz diyenler e aldırış etmeyin aldım pişmanım ...