Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Z3 almayı duşunuyorum ama maks 2000 tl ye kadar onerebiliceğiniz neler var başka

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Valla herkes z5 10 dkye kadar 4K çekebiliyormuş diyor ama bugün(inanmayana uğraşıp resmini atabilirim(hani foto al nete yükle at falan filan üşeniyorum onu diyorum)) 13 küsür dakika 4k video çektim. 3gde açıktı bluetoothta. 7inci dakikalarda cihaz ısınırsa uygulamayı kapatırım bak ufaktan sıcakladı dedi. Devam etti 13. küsürlerde yeter hacı z5 10 dk çekiyo sen 13 dk çektin ısınmadı ama ben kapatıyorum dedi kapattı.

Belki kılıftan dolayı ama ısındı denecek kadar bile ısı yoktu ve 13. küsür dakikalarda anca durdurdu 4k çekimini. 5.2 gb yapmış çekimi. Yazayım dedim. Z5 bile 10 dk diyorlar ya. Daha fazla yapar bence. Sony kendini çok geliştirdi çok.

Not: Hiç z3 yazmamışımda birileri z5 ile çektim falan sanmasın z3 ile çektim. Hani olurda bu konuya yazdığım halde z5 daha çıkmadıki demesinler diye yazıyorum bu notu.

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Yeni 23.4.A.1.200 / R2C turkcell güncellemesi yayında

TheJurisdiction

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Z3 ün tek kötü yönü ön kamerasıdır. O da çıktığı zaman diğer note4 lg3 s5 5s M9 gibi tellerden iyi bence. şuan çıkan cihazların ön kamerasında iyileştirmeler var onlarında fiyatları uçuk. bana sorarsan g4 ten de daha iyi bi cihaz z3.

Gkbr01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefon inşallah üni sona kadar götürür

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar Z2 bile şuan için yeterli Z3 sizi en az 2 yıl daha götürür bozulmazsa...

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
a2f1a3f0fc1ad71af2bd504586ccaf1d.jpg

yeni güncelleme geldi

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
a2f1a3f0fc1ad71af2bd504586ccaf1d.jpg

yeni güncelleme geldi

Kafayı yemek üzereyim Stagefright açığını kapatan bu güncelleme bana niye gelmiyor?! Samsung değil ki bu Kies üzerinden kontrol etsek. Sony için resmi ROM indirebilececeğimiz ve yazabileceğimiz site ve programlar hakkında bilgilendirirseniz iyi olur arkadaşlar bilmiyorum ben.

Gkbr01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kafayı yemek üzereyim Stagefright açığını kapatan bu güncelleme bana niye gelmiyor?! Samsung değil ki bu Kies üzerinden kontrol etsek. Sony için resmi ROM indirebilececeğimiz ve yazabileceğimiz site ve programlar hakkında bilgilendirirseniz iyi olur arkadaşlar bilmiyorum ben.
Flashtool veya pre rooted işinizi görür.

Gkbr01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki resmi Türkiye ROM'unu nereden indircez?
Flashtool kur orda xperifirm var ordan indireceksin kiesten daha kullanışlı program flashtool kurun biraz araştırın karşınıza çıkar.
Yardımcı olamıyorum fazla malum dersler [emoji4]

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Flashtool kur orda xperifirm var ordan indireceksin kiesten daha kullanışlı program flashtool kurun biraz araştırın karşınıza çıkar.
Yardımcı olamıyorum fazla malum dersler [emoji4]
Anladım gerisini hallederim kendim sağolasın.

Gkbr01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20a3f9440591b63220929ebd2a2f7fe6.jpg

Açık kapanmış sanırım ama. 232 şarjı berbat

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
20a3f9440591b63220929ebd2a2f7fe6.jpg

Açık kapanmış sanırım ama. 232 şarjı berbat

Zaten çok karışıkmış Sony'ye ROM atmak risk alamadım en iyisi OTA üzerinden göndermelerini beklemek. 232 şarjı berbat ise 6.0 Marshmallow'a kadar sabrederiz. Kameradaki grenler donanımsal mı acaba hala çözemediler onun haricinde şu kayıtlar uygulamasını da güncelleseler artık çok kullanışsız ve yerel dosya yöneticisi istiyoruz! Telefon her yönden güzel ama bazı temel uygulamalarda sıkıntılar var.

Gkbr01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten çok karışıkmış Sony'ye ROM atmak risk alamadım en iyisi OTA üzerinden göndermelerini beklemek. 232 şarjı berbat ise 6.0 Marshmallow'a kadar sabrederiz. Kameradaki grenler donanımsal mı acaba hala çözemediler onun haricinde şu kayıtlar uygulamasını da güncelleseler artık çok kullanışsız ve yerel dosya yöneticisi istiyoruz! Telefon her yönden güzel ama bazı temel uygulamalarda sıkıntılar var.
Bu konuda haklısın orjinal rom atmak kolay çok kolay böyle düşünme özelden mesaj atarsan yardımcı olabilirim

ÖFA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim z3 fotograf Düzenleme konusunda bi sorum olacaktı ama, çektiğim fotoğrafa önceden efekt verirken dramatik falan vardı birçok efekt daha vardı ama şimdi çektiğim fotografı o düzenleme işlemini başka bi Düzenleme şeyi ile değiştir miş sanırım eski Düzenleme prog ile aynı değil sebebi nedir eskisini nasıl getirebilirim.. İndiremedim bir program değildi o da hem

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Merhaba arkadaşlar benim z3 fotograf Düzenleme konusunda bi sorum olacaktı ama, çektiğim fotoğrafa önceden efekt verirken dramatik falan vardı birçok efekt daha vardı ama şimdi çektiğim fotografı o düzenleme işlemini başka bi Düzenleme şeyi ile değiştir miş sanırım eski Düzenleme prog ile aynı değil sebebi nedir eskisini nasıl getirebilirim.. İndiremedim bir program değildi o da hem
Orjinal fotoeditör güncelleme almış oldundan farklıkıklar olabilir önceki sürümünü bulmanız gerekir yada alternatif bir program

ÖFA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geri getirmenuın bı yolu formatlayıp guncellemememk mı sımdı kardes

E

ery

SDN Okuru
merhabalar.3aydır z3 kullanıyorum.güncellemelerden önce telefonun sesi çok daha iyiydi.şimdi hem karşı tarafın sesi hemde internet-youtube videolarında ses çok az.herkes olan bir durum mu bu?garantiye göndermeli miyim?

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler sony xperia z3+ cift sim kartli bakiyorum ama hic bir yerde satis bulamadim. Bilgisi olan yesillendirirse sevinirim