Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
20b87954696037109bec54290f96d6d7.jpg

Yeni güncelleme geldi

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Dün daha fazla beklememek için flashtool ile güncellemiştim. Bugün geldi :D Şimdi işin yoksa tekrar indir TR romunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu güncelledikten sonra siyah ekran alıyorum yardımcı olabileck var mı ?

xperiaz3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia z3 almayı düşünüyorum ama kararsızın sahip olanları + ve - leri ile nasıl bir telefon olduğunu söylerse sevinirim kamera başta olmak üzere dayanıklılık ve şarj konusu benim için önemli ve bu telefonfa 4g ve 3g üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyormu ?

Şimdiden teşekkürler iyi günler .

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Xperia z3 almayı düşünüyorum ama kararsızın sahip olanları + ve - leri ile nasıl bir telefon olduğunu söylerse sevinirim kamera başta olmak üzere dayanıklılık ve şarj konusu benim için önemli ve bu telefonfa 4g ve 3g üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyormu ?

Şimdiden teşekkürler iyi günler .
Ben seve seve aldım sarjı bir günü rahat çıkarıyo normal olarak iki gün gidiyo ön camera bile beni memnun ediyor arka camerada gayet tatminkar ama zoom olayonda görüntü kalitesi bozuluyor biraz dayanıklılık konusundada malzeme kalitesi gayet iyi kılıfsız kullanomda biraz kaygan bir tasarımı oldından kayıp düşme riski var ben şeffaf kılım kullanıyorum değitiricem 2sefer düşürdüm şarjdauken allahtan yumuşak zemin halıya denk geldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkür ederim başka kullanıp da beğenen yada beğenmediği bi tarafı olan var mı ? ayrıca 4g ve 3g üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyor mu? cevaplayabilirseniz çok yardımcı olursunuz bir kaç gün içinde alacağımda .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Saolun peki 4g varmı ve 3g üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyormu ? ve sanırım bataryası çıkmıyor telefondan sizin kitlenme felan oldumu hiç bataryayı çıkarıp kapatıp açmak gerekirse yani ne yapıyorsunuz ve yedek batarya alamıyacağız hiç batarya sıkıntı çektinizmi ?

xperiaz3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler tekrar sormak istiyorum lütfen yardım edin z3 kullananlardan fotograf kalitesi nasıl yani günlük ön ve arka kameralarından gece gündüz nasıl sonuçlar alıyorsunuz s6 ile arasından kaldım ama s6 yı cazip kılan tek şey benm için ön kamerası idi ama sadece kamera farkına 500 tl vermek istemiyorum çünkü suya karşı dayanıklı değil ve micro sd kart desteği yok tasarımı aynı saykılır z3 az daha dayanıklı diye biliyorum yardımcı olurmusunuz ve z3 de 3g üzerinden görüntülü konuşma varmı ?

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
İyi günler tekrar sormak istiyorum lütfen yardım edin z3 kullananlardan fotograf kalitesi nasıl yani günlük ön ve arka kameralarından gece gündüz nasıl sonuçlar alıyorsunuz s6 ile arasından kaldım ama s6 yı cazip kılan tek şey benm için ön kamerası idi ama sadece kamera farkına 500 tl vermek istemiyorum çünkü suya karşı dayanıklı değil ve micro sd kart desteği yok tasarımı aynı saykılır z3 az daha dayanıklı diye biliyorum yardımcı olurmusunuz ve z3 de 3g üzerinden görüntülü konuşma varmı ?
Bir Z3 kullanısı olarak ön kameranın ve arka kameranın tatminkar olduğunu söyleyebilirim gece çekimlerinde arka kamera gayet verimli

xperiaz3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tatminkar ? açabilirmisiniz yani gerçekten güzel çekiyor diyebiliyor musunuz kendi kamera deneyiminize ? s6 nın kamerasına baktım çok güzel ama diğer özelliklerini çok sevmedim z3 daha iyi bence bu kamera farkınada 500 tl veremem yani .

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
tatminkar ? açabilirmisiniz yani gerçekten güzel çekiyor diyebiliyor musunuz kendi kamera deneyiminize ? s6 nın kamerasına baktım çok güzel ama diğer özelliklerini çok sevmedim z3 daha iyi bence bu kamera farkınada 500 tl veremem yani .
Arka kamerada net pozlar alabiliyorum ben zoom yapıldında biraz sıkıntı yapıyor

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Merhaba arkadaşlar Note 4 ten Z3 e geçtim hayırlısı olur inşallah. Şarj konusunda Note 4 ten kat kat daha iyi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar Note 4 ten Z3 e geçtim hayırlısı olur inşallah. Şarj konusunda Note 4 ten kat kat daha iyi :D
Saolun benceden öyle ama siz kamerası açısından ne dersiniz peki ön ve ana kamera için yada herhangi bir sorun yaşadınızmı telefon da donma kasma yada su geçirdi zarar gördü deforme oldu yada kitlenme sorunu gibi ? son olarak hiç 3g üzerinden görüntülü konuştunuzmu ?

xperiaz3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim peki siz ne dersiniz ön ve ana kamera için ? ve bir sorun yaşadınızmı donma,kasma deforme olma su kaçma kamera sıkıntısı yada kitlenme gibi ? ve hiç 3g üzerinden görüntülü konuştunuzmu ?

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Çok teşekkür ederim peki siz ne dersiniz ön ve ana kamera için ? ve bir sorun yaşadınızmı donma,kasma deforme olma su kaçma kamera sıkıntısı yada kitlenme gibi ? ve hiç 3g üzerinden görüntülü konuştunuzmu ?
3g üzerindne görüntülü konuşmak ?? Yanlışım varsa düzeltin ama çin malları ve samsung harici hiçbir telefonda o özellik yok bir de eski nokialar !! Deforme olmaya gelince alır almaz asfalta çakıldı sim kartı takarken düşürdüm :D hiçbir ezik yok sadece şarj soketinin kapağının yanında hafif soyulma var. Taş gibi telefon ...

grindx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Z3'ün önümüzdeki ay alacağını düşünüyorum. Ağustos Z,Z1 ve Z1C için söylendi.

taner20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,4 gün önce ben de aranıza katıldım ve Z3 satın aldım. Benim tek sorunum telefonun şarjdayken,oyunun henüz 1-2 dakikasındayken veya kamera'yı açıp foto çekerken ısınıyor oluşu.Az bi ısınma olsa normal derim ama baya bi ısınma oluyor.Özellikle telefonun üst kısımlarında. Bu ısınma z3 için normal mi?Sizde de böyle bir durum var mı? Bu konu gerçekten canımı sıktı.Çokta severek,isteyerek almıştım.

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Merhaba arkadaşlar,4 gün önce ben de aranıza katıldım ve Z3 satın aldım. Benim tek sorunum telefonun şarjdayken,oyunun henüz 1-2 dakikasındayken veya kamera'yı açıp foto çekerken ısınıyor oluşu.Az bi ısınma olsa normal derim ama baya bi ısınma oluyor.Özellikle telefonun üst kısımlarında. Bu ısınma z3 için normal mi?Sizde de böyle bir durum var mı? Bu konu gerçekten canımı sıktı.Çokta severek,isteyerek almıştım.
Cihaz aşırı kullanımda zorlandığında ısınma yapar bu normal bendede ısınma yapıyor öle aşırı bir ısınma sorunu yaşamadım çok sık olan bişiy değil zaten severek kullanıyorum isteyerekte aldım

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Yüksek grafikli oyunlarda zaten ısınıyor telefon. Bir de şarj halinde oyun oynarsan daha fazla ısınır.

taner20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aşırı kullanım falan yok beyler,iyi okumadınız galiba. Telefonu iyi kullanırım,pili %10'un altına düşmeden şarj ederim,wi-fi mobil veri açıkken asla şarj etmem veya şarjdayken telefonla ilgili birşeyler yapmam. Oynadığım oyun en basit oyunlar. Modern combat 5 gibi oyunlarda zaten neredeyse el değmeyecek şekilde ısınıyor. Kliksa'dan almıştım. Cayma hakkımı kullanarak telefonu verip para iadesi talebinde bulundum. O kadar para verdikten sonra telefon böyle cayır cayır ısınacaksa kalsın vallahi. Belki de bana gelen ürün arızalıydı onu bilemem fakat Z3 bende çok büyük hayalkırıklığı yarattı. Çok severek almıştım. Sağlık olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying: allah rızası için bana yardımcı olun telefonun ekranı açılmıyor telefon açık ama akran yok