Xperia Z Satış Fiatı ve Tarihi Belli Oldu !

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu haber yenimi ya.xperia z eskidi burada isvecte 1300 lira su anda 

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
bu haber yenimi ya.xperia z eskidi burada isvecte 1300 lira su anda 
10 Nisan Çarşamba Günü Stoklarda
Daha 1 hafta 1 gün var. Sana zahmet gelirken bi tane getiri ver. (Bunu söyleyen çok oluyordur.) :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
10 Nisan Çarşamba Günü Stoklarda
Daha 1 hafta 1 gün var. Sana zahmet gelirken bi tane getiri ver. (Bunu söyleyen çok oluyordur.) :)
getireyim alacaksan soyleyen cok ama passaporta kimseye kayit yaptirmiyorum vazgeciyorlar

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
getireyim alacaksan soyleyen cok ama passaporta kimseye kayit yaptirmiyorum vazgeciyorlar
Geleceğin vakit konuşalım. Hatırlatırsın.

Bu arada site Sony'nin resmi satış sitesi değil. Beyhan Ticaret adlı bir firmaya ait. Yani fiyat ve tarih farklılık gösterebilir.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
valla ben LG aldım artık bozulana kadar tel yok maalesef :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
isvecli o paraya satildigi sitenin adresini vs yazar misin ?
http://www.electronova.se/sony-xperia-z

4600 krone cevir turk parasina iste

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merakla beklediğimiz Xperia Z Sony nin resmi internet satış sitesinde yayınlandı. Telefon 10 nisanda stoklara girecek ve fiatı 1.850 TL

Buyrun adres : http://www.btsony.com/asp/product/3029/Sony-Xperia-Z-Cep-Telefonu-Siyah
buda benden olsun

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben varya Sony nin patronu olucam gebertirim böyle bi strateji hatası yapıcak elemanı :D Telefon daha pıyasaya cıkmadı kafadan 1-0 maglup başladı.Sony cok fena kitle kaybedıyo haberi olsun ,Burdan Sony ceo'suna sesleniyorum
nabıyonuz allasen :D

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben varya Sony nin patronu olucam gebertirim böyle bi strateji hatası yapıcak elemanı :D Telefon daha pıyasaya cıkmadı kafadan 1-0 maglup başladı.Sony cok fena kitle kaybedıyo haberi olsun ,Burdan Sony ceo'suna sesleniyorum
nabıyonuz allasen :D

htc one forever =))

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 var ekran yetersiz note 3 bekliyorum bunun ekran buyuk olsa note yerine bunu tercih edebilirdim 

demek tercih meselesi :)
banada I phone kücük diger telefonlar büyük... htc de en kibarı gibi geldi ;) ama inan bu telefon bir şahane ;)

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
HTC one tasarımı Sony NXT seriisine aşırı benziyor ama güzel orası ayrı :D

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Turkcell'de ön sipariş almaya başladı. Fiyatı 1.849TL ayrıca beyaz seçeneğini de sunuyor.

Kaynak

sawyer_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yüksekovada 3 haftadır var nerdeyse hemde 1400 tl :)

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
valla verdigin siteye guvenemedim.

sonynin isvec sitesine baktim. burada 495 kronaymis. verdigin siteyle arada baya bir fark var. senin dedigin sitede 1250 tl civari benim verdigim sonynin kendi sitesinde 1800 tl. hatta. isvecte 780 euro. hollanda sitesinde ise 629 euro.

senin verdigin site ne ayak ? :)
kafani yorma daha gecen ay fotograf makinasi dslr ve mac bilgisayar aldim
kampanya denen birsey var zaten o durum heryerde herseyde aynidir bir urunu illaki resmi getiren resmi sitesi ucuza satar diye birsey varmi sen hic gordunmuburada guvenilmez site bulamazsin trye hic benzemez hapiste curuturler adamin lesini

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kafani yorma daha gecen ay fotograf makinasi dslr ve mac bilgisayar aldim
kampanya denen birsey var zaten o durum heryerde herseyde aynidir bir urunu illaki resmi getiren resmi sitesi ucuza satar diye birsey varmi sen hic gordunmuburada guvenilmez site bulamazsin trye hic benzemez hapiste curuturler adamin lesini

dedigim gibi fiyat o kadar uygun ki inanamiyorum. orada sistem oyleyse benim yasadigim ulkede de oyle. benim guvenmiyorum dedigim ozelliklerinin birebir z olup olmamasidir. belki daha dusuk donanimli belki garantisiz bilemiyorum. fiyat o kadar uygun olunca bi bit yenigi ariyor insan