Xperia T3 kapanıyor

burak.baydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony pişmanlıktır telefonun yazılımı bozuldu garantiye gitti yaptılar.2-3 hafta oldu hala aynı sorunlar var uygulama durdu hatası ve şarjdayken telefon kapanıp açılıyor.Bu kadar kötü bir yazılım olamaz.

HyperXFury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Aslında haklısınız Sony çok iyi bir marka değil kanaatimce(Telefonlarda).Telefonum su geçirdi ekranda lekeler oluştu kulaklık girişi bozuldu ses gitmeme sorunu oldu vesaire. Çok sorunla karşılaştım fakat servise gönderdiğimde telefon sıfır gibiydi ve ücret talep etmediler(İlginç?). Maltepe Teleservice'ye götürmenizi tavsiye ederim. En iyi şekilde bakıyorlar 10 gün kadar sürüyor. Telefon ankaraya gidiyor ve geliyor.. İyi geceler dilerim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sana denk gelmis bu hatalar, ama ayni hatadan 3 ya da 4 kere gönderince mecbur para iadesj ya da degisim yapmak zorundalar diye bir yasa vardi bildiğim kadarıyla

burak.baydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana denk gelmis bu hatalar, ama ayni hatadan 3 ya da 4 kere gönderince mecbur para iadesj ya da degisim yapmak zorundalar diye bir yasa vardi bildiğim kadarıyla
Zaten telefonu geri verip başka telefon alabiliyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Aslında haklısınız Sony çok iyi bir marka değil kanaatimce(Telefonlarda).Telefonum su geçirdi ekranda lekeler oluştu kulaklık girişi bozuldu ses gitmeme sorunu oldu vesaire. Çok sorunla karşılaştım fakat servise gönderdiğimde telefon sıfır gibiydi ve ücret talep etmediler(İlginç?). Maltepe Teleservice'ye götürmenizi tavsiye ederim. En iyi şekilde bakıyorlar 10 gün kadar sürüyor. Telefon ankaraya gidiyor ve geliyor.. İyi geceler dilerim.
Telefonun garantisi bitmek üzere geri vermek daha mantıklı ilk sene bu kadar sorun yaşamamıştım sonra bir anda olmaya başladı.

burak.baydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maltepe Teleservice'e gitmiş 10 gün sürdü beklediğime değdi z3 vermişler çok iyi oldu keşke ilk seferde verselerdi ama olsun.