Xperia Sp şarj sorunu..

vizit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 3 gün önce aldığım xperia sp de şarj sıkıntısı yaşıyorum.olay şu yatmadan önce şarja takıyorum , sabah kalktığımda %100 oluyor tabi çekiyorum şarjdan..
Daha sonra hızlı hızlı şarj azalıyor %1'de sabitleniyor...%1 de yaklaşık 10-12 saat elimden düşürmeden oynuyorum telefon kapanmıyor...Telefonu kapayıp açınca gerçek şarj yüzdesi görünüyor fakat daha sonra yine aynı şey yaşanıyorum..Şarjdan tasarruf için 3 seçenek var telefonda 3 ü de açık (stamina , %1 le alakalı bir şey ) lütfen yardımcı olun telefonla alakalıysa 7 gün içinde iade hakkım var..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Degisim yada iade talep et 3 gun olmus ugrasma

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Hemen iade ile uğraşma. Pc companion a bagla yazilimi yeniden yükle. Olmazsa değiştir telefonu.

vizit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ins. Sarji yanlis gosterdigi icin sorun yazilimsal duzelmesi lazim.
Şu an onardım format atmış gibi oldu..Düzeldi gibi ama 1 gün kontrol ediyim..Düzeldiyse yazarım buraya bu sorunla karşılaşan arkadaşlar yararlansın.

vizit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yine aynı sorunla karşı karşıyayım.Lütfen arkadaşlar xperia sp cihaz sahibi olanlar güç yönetimindeki ilk 2 seçenek stamina ve %1 şarjda aynı sorunu yaşıyorlar mı ?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Onarma işe yaramadıysa hiç uğraşma birader. Değişim talep et.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Değişim hakkın var pes etme hemen. Ara konuş, mail at . Anlamazlarsa anladıkları dilden konuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar siz bir soruna değinip çözümm aramışsınız lakın benim xperia sp dede şarj problemi var sanırım bi altı ay oldu sanırım ama hala aynı yazılımlada alakalı olduğunu sanmıyorum... çok az gidiyor ve sanırım hızlı şarj cihazı da adını inikar ediyor çünkü benin telefondan bi 20-30 dakika daha sonra takılan bir iphone telefon %60 vardığında benim tel hala % 30 larda görünüyor ve değişik sanırım benim karşılaştığım birkaç sorun daha benime diyorum çünkü hic göremedim bu sorunları... oysaki severek tercih etmiştim ama bakalım ....yardımcı olan varsa teşekkürler şimdiden...