Xperia SP 4.3 Update

smile66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok anladım uygulama sony'nin değil de ben güncelleme ile böyle bir özelliğin geleceğini sanmıyorum dedim :)
bu led ile ilgili ekşide bir entry okumuştum walkmana girince telefon pavyon moduna geçiyor bunu nerden kapatıyoruz yazıyordu işte ben de aynen öyle düşünüyorum :D sen kullan sağol ben almayayım :D

sp nin artısı ledi :D ne pavyonu :D onu bende okudum hatta içimden ledi sevmion sp yi niye aldın demiştim :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ahize derken evet sesin az gelmesi

ahize sorunu bende de vardı fakat ayarlar>çağrı ayarları bölümünden çağrı sırasında ses yükseltme seçenekleriyle artırılabiliyo ve sıkıntı gidiyor.
bu bi sorun değil yani :)

onurdags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wifi zaten herkes için standart bir eksiklik, çekim alanı oldukça kısıtlı.

Konuşurken karşı tarafın sesinin az gelmesi veya normal gelmesi alışkanlıklardan dolayı kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Ben sesin az geldiğini düşünenlerdenim. Hatta bazen, telefonu kulağımın içine sokasım geliyor duyabilmek için.

Ama aynı segmentteki, aynı fiyat seviyesindeki telefonlardan herhangi biriyle telefonumu değişmem. Kesinlikle bu fiyata alınabilecek en iyi telefonun Xperia SP olduğunu düşünüyorum.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Şubat'ta alıcam zaten.Ozamana kadar güncellemede gelir büyük ihtimal sorunlarda çözülmüş olur umarım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hata yok walkmande vs bu tarz problemlerden cıhazınızı sony update veya pc compatıon kullanarak onarım yaparak kurtulabılırsınız.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sony, xperia sp ve diğer modellere 4.3 güncellemesini ocak ayı sonunda başlatacak

11658_SONY-XPERIA-JELLY-BEAN-PORTADA-WAYERLESS1.png

kaynak: http://www.andronova.net/2014/01/17...d-4-3-guncellemesini-ocak-sonunda-baslatacak/

yunus374

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonun binlerce sorunu var bu sorunlar güncelleme sonrası düzelirmi acaba?

Sorunlar şöyle;
1-wifi sorunu modemin dibinde 3 diş çekiyor.
2-müzik dinlerken chorome de gezinirken müzik kapanıyor.
3-gri ekran sorunu. Günde çok kez yaşıyorum bu sorunu. Mesela birisi arayınca gri ekran geliyor görüntü gelmiyor.power tusuna basınca gri ekran geliyor.

4-herhangi bir uygulamadan çıkınca tüm uygulamalar gidiyor 4 saniye sonra geri geliyor.
5-telefon h akıcı değil. Çok kasma yapıyor
6-kamerasında acayip kasma yapıyor ve çektiği fotograflar rezalet..

Telefonu alalı 1 ay oldu. İlk hafta başladı bu sorunlar.yazılım onarımı yaptım, fabrika ayarlarını geri yükledim sorunlar devam ediyor. Servise gönderdim yazılım onarımı yapıp geri göndermişler. Sorunlar tekrar devam ediyor.
Bu sorunları yaşayan tek benmiyim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonuma sistem güncellemesi geldi fakat bilgisayar gerekiyor yazıyor nasıl yapılabileceğini bilen varsa açıklayabilir mi ?

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Telefonunun baglama kablosuyla pc ye bagla. Telefonunua bildirim gelcek pc companion a baglansin mi diye.. Kabul et ve ayni sey pc ye de gelicek pc companion yukle diye yukle kur ve gerisini halledersin :)

Arkadaslar birsey daha soracagim... Simdi SP 12.0.A.2.254 miydi neydi derleme numarasi.guncelleme icin baktigim sitede gincelleme sertfikasi vardi ya orda 254 yerine 253 yaziyordu bir sorun cikarmi ? Ayrica modeli C5303 Tesekkurler :)

Birde telefonumu turkcell den aldim ama simdi hattim vodafone.. Birsey fark eder mi ve turkcell guncellemeyi hemen getirir mi?

Aslında bende kasma sorunu yok. Fotoğraflarında da ayarlardan mobile bravia engine 2 yi kapatmışsındır bende fotolar iyi ama çıktıktan sonra 4 saniye sonra gelmesi herkeste var.1 ay önce aldıysan hemen sat eğer gerçekten şikayetçiysen...

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Ee o tamam da yarım ingilizcemle okuyabildiğim ;SP için verilecek son sürüm olması. Okuyabilen biri lütfen açıklasınn... İnşallah son sürüm değildir :(

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Ee o tamam da yarım ingilizcemle okuyabildiğim ;SP için verilecek son sürüm olması. Okuyabilen biri lütfen açıklasınn... İnşallah son sürüm değildir :(

en son güncel sürüm olacak diyor, sertifikalanıp yayınlanmayan 3. sürüm bu sefer çıkar inş diyor :) 4.3 son olurmu olmazmı şimdiden bilinmez.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202

Sony'nin sitesinde en son 4.4 alacağı yazıyordu. Muhtemelen verirler

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Hay ingilizceme... Neyse inşallah hemen gelir ve sorunsuz olur.teşekkürler :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Muhtemelen değil yahu Sp 4.4 kesin alıyor sonrası meçhul :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Sonyde kesın dıye bısey yok:) ama ben 4.4'ün son olacagını düşünuyorum kendı adıma

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sonyde kesın dıye bısey yok:) ama ben 4.4'ün son olacagını düşünuyorum kendı adıma
:)
Ben de 4.4 den sonra umutlu değilim. Biraz iyimser düşünürsek belki 4.4 den bir sonrakini alır. artık 4.5 mi olur 5.0 mi olur .

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Oh be :) ne bekledik

E vodafone açıklamış turkcell ne zaman dağıtır

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Ne cektiniz bea :) keyfini cikarin bu son olur muhtemelen :p

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
S4pro icin 4.4 son bak buraya yazdim zamani gelince beklerim

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
4.4'ü aldı da, 4.4'den sonrasını bekliyorsunuz la. :D

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
O hangi telefon

O hangi telefon

Öff tobe tobe

S4pro icin 4.4 son bak buraya yazdim zamani gelince beklerim
P hangi telefon

İyi de sen şimdi niye moralimizi bozuyon ki

Ne güzel beklediğimiz bişey var umuyoruz

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Biz de senin gibi ümitlenmiştik zamanında Jelly Bean'a, hatta Sony kesin gelecek demişti. Sonra tekmeyi vurdu. Aynısı size de olacak çünkü. Ümit etmeyin.