Xperia S Root Yapma - Bootloader Unlock - CWM - Rom yükleme

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
hocam rom kurmaya geçtim de google uygulamaları ne oluyor ? + o rom dosyalarını telefonda download klasörüne kopyaladım rastgele zipden cıkarmadan sorun olmaz dimi ? uploaded.net indirme hakkım dolu başka link var mı hocam ?

Google Play, gmail vs vs :) istediğin klasöre at hocam sorun değil yeterki bulabileceğin biyer olsun :D
uploaded için ise dediğim gibi romları ben yüklemedim orjinal sitesinden direk aldım :) ama istediğin linki at premiuma çeviririm :)

Benim tel rotlanmıyor ya james bond amca kitlemiş herhalde :D

yazıda belirtmiştim denemedim diye :) başka yöntem bulursam eklerim :)

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Konuya tam bir Fransızım kavramları dahi bilmiyorum :D

Solaya bişeyler yapmak istiyorum ama bakalım bi ara öğrenebilirsem.

Bu arada uğraşıp didiniyorsunuz klavyenize sağlık :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Konuya tam bir Fransızım kavramları dahi bilmiyorum :D

Solaya bişeyler yapmak istiyorum ama bakalım bi ara öğrenebilirsem.

Bu arada uğraşıp didiniyorsunuz klavyenize sağlık :)

elimde Sola olsaydı deneyip tecrübelerimi paylaşırdım :)
bu arada rica ederim :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bakmak lazım hocam gece yarısına doğru bakar mesaj atarım sana :)

win8 driverları yüklemiyor malesef. driverları uyumluluk modunda açıp xp seçmen yeterli :)

bootloader kilidini kapatıp Seus tan yada PC Companion la güncelleme yapabilirsin :) o konuyuda bu gece yazacağım :)

bu arada yorum yapan herkese çok teşekkür ederim :)
benim pc win7 64 bit
onunla ilgili birsey olabilir mi unclock ekraninda kitlenmesinin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim öncelikle tekrar emeğine sağlik. çok teşekkür ederim. Ben yaptim harfiyen dediğin gibi jelibon 4,1 oldu ama önce klavye çalişmadi onun apk sini indirdim hallettim şimdi gelen aramalar mesajlar bildirilmiyor telefon hep meşgul çaliyor karşi tarafa. Google play e girilmiyor. Bide yaparken yedek almayi unuttum rehber, mesajlar, uygulamalar hepsi gitti. Bin pişman oldum. Mümkünse böyle güzel bir şekilde telefonu nasil eski haline getirecem onu da anlat. Ben normal güncellemeleri beklerim bundan sonra. Lütfen yardim et.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bütün dosyaları indirdim ama feedback leri görünce tereddüt ettim. Ayrıca Sony PC Companion'u kurunca 6.1.E.3.7 güncellemesi olduğunu gördüm ve bari bunu yükleyeyim dedim.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Kardeşim öncelikle tekrar emeğine sağlik. çok teşekkür ederim. Ben yaptim harfiyen dediğin gibi jelibon 4,1 oldu ama önce klavye çalişmadi onun apk sini indirdim hallettim şimdi gelen aramalar mesajlar bildirilmiyor telefon hep meşgul çaliyor karşi tarafa. Google play e girilmiyor. Bide yaparken yedek almayi unuttum rehber, mesajlar, uygulamalar hepsi gitti. Bin pişman oldum. Mümkünse böyle güzel bir şekilde telefonu nasil eski haline getirecem onu da anlat. Ben normal güncellemeleri beklerim bundan sonra. Lütfen yardim et.

hocam Google uygulamalarını yüklediniz mi? gapps ı yani?

Bütün dosyaları indirdim ama feedback leri görünce tereddüt ettim. Ayrıca Sony PC Companion'u kurunca 6.1.E.3.7 güncellemesi olduğunu gördüm ve bari bunu yükleyeyim dedim.

tamamen tercih meselesi :) ben orjinal kullanamıyorum nedense. bildirim çubuğunu indirince orada kısayollar olması lazım :D
telefonu alır almaz rom yüklemiştim :)

sallo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam Google uygulamalarını yüklediniz mi? gapps ı yani?

tamamen tercih meselesi :) ben orjinal kullanamıyorum nedense. bildirim çubuğunu indirince orada kısayollar olması lazım :D
telefonu alır almaz rom yüklemiştim :)
hocam saygılar bunu indiremiyorum
FXP151-cm-10-20121214-UNOFFICIAL-nozomi_2.zip yardım

sallo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam sagol hallettim bi şekilde....bakalım ne var ne yok

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Koskoca sony 'nin en kral telefonuna root atılmıyor :D

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
KURDUM LAAAAAAAĞN ROMU GURDUM :D [MENTION=130683]android3[/MENTION] [MENTION=250890]aquess1999[/MENTION] [MENTION=284022]Proton[/MENTION] [MENTION=83412]cezmi[/MENTION]

Son mesajlar