Xperia S için yeni Jelly Bean yazılım sertifikalı [6.2.B.0.211]

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony Xperia S Mobil (LT26i) sahipleri yakında rollout yeni Android 4.1.2 Jelly Bean yazılım olacak.Firmware sürümü 6.2.B.0.211 tarafından bugün daha önce onaylandı PTCRB ve özellikle önceki sürümü 6.2.B.0.200 üzerinde hata düzeltmeleri getirecek. Sony olan doğruladı güncelleştirme hafta 23-24 sırasında ineceğim.
Bu gönderilen tüm sayesinde!

xperiablog.net

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ne demek isteniyor ? ben daha güncelleme almadım :(

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
6.2.B.200 üzerindeki hatalar giderilecekmiş

çok sağol bir şey daha sorayım size ilk çıktığında aldım turkcell romlu bir hiçbirşey yapmadım şimdi resmi güncelleme dağıtıldı mı dağıtıldı ise neden bana gelmemiştir ki sizce

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
çok sağol bir şey daha sorayım size ilk çıktığında aldım turkcell romlu bir hiçbirşey yapmadım şimdi resmi güncelleme dağıtıldı mı dağıtıldı ise neden bana gelmemiştir ki sizce
Ben bu konu hakkında email attım Sony'e bana güncellemenin geliş süresinin operatörlere göre değişiklik gösterdiğini söylediler bende dedim öyle saçmalık mı olur siz veriyorsunuz sonuçta güncellemeyi operatörler vermiyor dedim.Operatörünüzle görüşün gibi saçma bir cevap aldım.

Sana tavsiyem @android3 'ün yardımıyla 6.1.A.55 global romunu telefona yüklemen onu yükleyip telefonu bilgisayara taktığın anda güncelleme uyarısı gelmiş olacak ve güncelleyebileceksin :)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ben bu konu hakkında email attım Sony'e bana güncellemenin geliş süresinin operatörlere göre değişiklik gösterdiğini söylediler bende dedim öyle saçmalık mı olur siz veriyorsunuz sonuçta güncellemeyi operatörler vermiyor dedim.Operatörünüzle görüşün gibi saçma bir cevap aldım.

Sana tavsiyem @android3 'ün yardımıyla 6.1.A.55 global romunu telefona yüklemen onu yükleyip telefonu bilgisayara taktığın anda güncelleme uyarısı gelmiş olacak ve güncelleyebileceksin :)
bu olay cihazı garanti dışı olmaz mı sırf bu yüzden bekliyorum

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
flashtool ile flashlama işleminde kilidi açmadığın için garantiye etkisi yok, sonynin sitesinde flashtool öneriliyor zaten.

burak2815

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayara tak ordan yükle update center görmüyodur