Xperia neo

Bu konuyu okuyanlar

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
izmirde bu cihazı uygun bi fiyata alabileceğim yer var mı

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
vatanda yok ama mediamarktı bilmiyom en yakın sürede ona da bakcam

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
beyler başka yardımcı olcak kimse yok mu

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
2 yıl garantisi var 1-2 telefoncuya sorcam olmazsa dartyden alcam artık

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garantisi varsa sıkıntı yapma
bende katılıyorum garantisi var sonuçta birde teşhir ürünleri çok fazla kurcalatmıyorlar genelde başınızda ve etrafınızda dolaşan yetkilier olduğu için detaylı bir inceleme fırsatınız olmuyor

şayet teşhir değilde kapalı kutusu istiyorum kutusunu ilk ben açmak istiyorum diyorsan :) orası ayrı o zaman istanbulbilişimin yolu gözükür bende yeni alışveriş yaptım istanbul bilişimden arkadaşıma gio aldım fakat şöyle bir durum vardı normalde kampanyalı hali 2gb hafıza kartı olan 420 tl idi
ben kampayasız ve hafıza kartsız olanını 435 diye aldım
kargo geldiğinde icinden 2gb hafıza kartı çıkmıştıı :)

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende katılıyorum garantisi var sonuçta birde teşhir ürünleri çok fazla kurcalatmıyorlar genelde başınızda ve etrafınızda dolaşan yetkilier olduğu için detaylı bir inceleme fırsatınız olmuyor

şayet teşhir değilde kapalı kutusu istiyorum kutusunu ilk ben açmak istiyorum diyorsan :) orası ayrı o zaman istanbulbilişimin yolu gözükür bende yeni alışveriş yaptım istanbul bilişimden arkadaşıma gio aldım fakat şöyle bir durum vardı normalde kampanyalı hali 2gb hafıza kartı olan 420 tl idi
ben kampayasız ve hafıza kartsız olanını 435 diye aldım
kargo geldiğinde icinden 2gb hafıza kartı çıkmıştıı :)
istanbulbilişimde cihaz 1020 lira :) zaten internet üzerinden alışveriş yapmıyorum en sonunda dartyden gidip alcam ama geçen gittim izmirdeki dartye kalmadı dediler gelir mi dedim bilmem dedi adam :D

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
istanbulbilişimde cihaz 1020 lira :) zaten internet üzerinden alışveriş yapmıyorum en sonunda dartyden gidip alcam ama geçen gittim izmirdeki dartye kalmadı dediler gelir mi dedim bilmem dedi adam :D

internetten sipariş ver yaw ne uğraşıyorsun