Xp kurulum dosyalarını değiştirme??

Reaksiyon puanı
2,146
Merhaba arkadaşlar, xp kurulum dll lerine değiştirmek için ne yapmam gerekiyor nlite ile bu iş yapılır mı yapılıyorsa nereden?

Vista icon pack in yüklediği bütün dll leri çıkarttım, ve xp nin kurulurken direk bunlarla kurulmasını istiyorum program yüklemesiyle değil. Mümkünmüdür demeyeceğim mutlaka mümkün ki etrafta modifiye xp ler cirit atıyor :)

Reaksiyon puanı
2,146
bunları biliyorum da istediğim bunlar değil, yani bi bakıma bişeyler eklemek değil değiştirmek istiyorum

XGDDRX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vista icon pack ın katılımsız kurulum paremetresini bulup öyle entegre edin.

Reaksiyon puanı
2,146
program yüklensin istemiyorum, dll cpl exe dosyaları falan zaten elimde, bunları kuruluma atamazmıyım

XGDDRX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Atabilirsin ama nasıl atarsın onu bende bilmiyorum.

xarax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anladığım kadarıyla görsellik katmak istiyorsun.simge tema vs...XP için 7'iso paketi var hazır herşeyi değiştirebiliyorsun yada resourcehacker ile dosyaları kendin değiştirebilirsin.modifiye forumlarına takıl aradığının fazlasını bulacaksın.

Reaksiyon puanı
2,146
dosyaları değiştirme var, ama kurulmuş xp üzerinde değişiklik yapıyor. Bende SP3 XP cd si var 69 tane de dll cpl exe vesaire. Şu ikisini birleştireceğim sadece modifiye forumlarında sürekli program entegre etmek falan anlatılmış bulmak çok zor eğer istediğim cevap varsa da

forumlardan araştırdım, dosyaları katılımsız halde yükleme dosyası yaptım, sonra cab a çevirdim, nlite den entegre ettim, yüklendi ama değişmedi simgeler. acaba sistem dosyalarını değiştirmek için ayrı bir yöntem mi var