XP Açılışı Hızlandırma

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Profesör
Herşeyi uyguladım fakat pc'yi yeniden başlat dediğimde pc yeniden açılmadı :D
Ama sonra biraz uğraşınca açtım bu seferde yaptığım değişiklikleri geri almamı söyleyen bir uyarı çıktı.Bende mecbur değişiklikleri geri aldım !!!

buhari

Öğrenci
geri almamız gereken uyarıyı kaale alacak mıyız almayacak mıyız? cevabınıza göre geri alacağım ya da öyle kalacak..

lb.bingol

Profesör
lucifer dedi ki:
Herşeyi uyguladım fakat pc'yi yeniden başlat dediğimde pc yeniden açılmadı :D
Ama sonra biraz uğraşınca açtım bu seferde yaptığım değişiklikleri geri almamı söyleyen bir uyarı çıktı.Bende mecbur değişiklikleri geri aldım !!!
Bende de garip şeyler oldu.

mdkbet

Profesör
iyi güzel anlatmışta;
şu türkçe ingilizce karışımı konuşma şekli nedense benim sinirlerimi bozuyor özellikle konuşan kişi nokta yerine dat kelimesini kullanınca çileden çıkıyorum :) bi'de konuşurken ağzı yavşatarak ikide birde aaam aaam denildiği zaman iyice deliriyorum :)

sanırım teknolojiyi üreten değilde kullanan ülkeler sınıfında olduğumuz sürece bu kaçınılmaz bir durum.
(internet adresini sonuna kadar türkçe okuyup sonunda nokta kom demek gibi yada empe3 gibi acaba m ile p'yi ingilizce söylüyoruzda niye 3 rakamını türkçe söylüyoruz)
bu konu üzerine yarım saat konuşurumda burası yeri değil neyse sözlerime şu manidar kelimelerle son vereyim bari:

me-se-config boot-dat-ini :)

düzeltme:bu arada technonur un dediği gibi bir-iki sanıyeyi kar saymıyorsanız noguinin pek bi yararı yok.

SDN Son Haberler

Son mesajlar