Xiaomi'ye Dönüş

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet Mi 10'da öyle bir durum söz konusu gönül isterdi en fazla 5000 TL olsun oda hadi amiral gemi diye. Yok 5000 Tl az para değil de, diğer modellerin 1000 Tl olduğunu düşüdüğümüzde... Herşeyi ayarlayabiliyor ve hükmedebilmek güzel, bu android'in en güzel yanı. Cihazı biraz kurcalamayı seven kullanıcılar ios'te yapamaz zaten. Mi9t çok güzel bir cihaz her anlamda. MIUI her versiyonda kendine çok güzel özellikler katıyor gerçekten. Umarım bu özellik yüklemesi sebebi ile ileride samsung arayüzleri gibi cihazda hantallaşmaya sebep olmaz. O cihazda benim aklımda tek soru işareti var o da şu pop-up kamera kaç yıl dayanacak ? Sırf o pop-up kamera yüzünden kendime almaya cesaret edemedim. Mi note 10 lite'ın fiyatının biraz daha düşmesini bekliyorum :)
ben tam ekran deneyimi için Mİ9T tercih ettim 4 inçlik İPhone 5s'ten geçtim ekran beni ne kadar tatmin ediyor gerisini artık sen düşün normalde ben OnePlus 8 gibi delik ekranlı tasarıma sahip bir telefona geçmek isterdim fakat geçen sene şimdiki gibi yaygın değildi bende pop-up kameralı bir tasarıma geçtim bir problem yaşadın mı diye soracak olursan hayır çünkü ben ön kamerayı çok sık kullanan biri değilim o yüzden sıkıntı yok

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Efsane bir şey bu ya. Bir de MIUI 10 kullanıyorum bana önerebileceğin ayar var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah sıkıntı çıkarmaz ama tam ekran deneyimi de ayrı güzel oluyor hocam. Tercih etme nedenlerimden birisi de buydu
dün gece bir sürü ayar yaptım sen bana özelden mail adresini atabilir misin ?
sana dün yaptıgım ayarların word dosyasını atacam forum burada paylaşmama izin vermiyor

Teşekkür ederim hocam 4 aydır ayrı kalmıştık :D

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Tabiki de tam ekran deneyimi, ekranın kendi panel kalitesi olsun ekran anlamında gerçekten beğenmeyecek kullanıcı yoktur sanırım mi9t'yi. Ürün kasa tasarımı olarak da çok güzel bence. Özellikle mavi ve kırmızı renklerinin arka yüzeyleri çok güzel gerçekten. Tabiki de temennilerimiz en iyi en güzel yönde oluyor herzaman sizin için de temennim aynı şekilde umarım bir sorun çıkarmaz da gerçekten kullanıcısını uzun süre kullanımda memnun eden bir ürün olur :)
İnşallah hocam 2016 da başlayan telefon arama serüvenini 4 yıl. sonra mi9t alarak sonlandırdım . Bilmem hatırlar mısınız o zamanlar Huawei G8 le ilgili konular açıyordum

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İnşallah hocam 2016 da başlayan telefon arama serüvenini 4 yıl. sonra mi9t alarak sonlandırdım . Bilmem hatırlar mısınız o zamanlar Huawei G8 le ilgili konular açıyordum
hatırlar mısınız bende Mİ9T 3000 TL'ye düşünce psikopata bağlamıştım 5 senelik İPhone 5s kullanıcısı olarak bilinirim hatta XR almaya değer mi başlıklı konu açmıştım 100'ün üzerinde cevap gelmişti o konudan sonra ben Android dünyasına geçtim
benim 5s de 16 gb idi

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayırlı olsun sonunda kavuşmuşsun

@Webhead özelden mail atayım bana da şu word dosyasını atar mısın anladığım kadarıyla pilin daha uzun gitmesi için ayar yapıyoruz
Eyvallah reisim 4 ay ayrı kaldık ama sonunda kavuştuk :D
sen bana özelden mail adresini at ben sana word dosyasını atarım mesajını bekliyorum

Varsayılan başlatıcının altındaki secenege girince standart ve çekmece olmak uzere 2 secenek var Huawei'nin EMUİ arayüzü gibi
Ekli dosyayı görüntüle 101620
Va
@Cvnmrt çekmece seçeneği bana da geldi artık Poco Launcher kullanmıyorum

Son düzenleme: