Xiaomi yi orjinal fake ?

Bu konuyu okuyanlar

umur61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba yaklasık 2 gün kadar önce sahibindenden bir xiaomi yi international version z26l aldım (ürün 0 dı 2. el değil) ama ürünle yaptıgım video denemeleri malesef hiç iyi sonuçlar vermedi görüntü kalitesi gerçekten kötü ve internetten izlediğim diğer xiaomi yi ile çekilmiş videoları izleyip onlarla da kıyasladığımda gerilerinde kalıyo bende kamera acaba sahtemi diye şüphelendim. xiaomi nin android uygulamasına bağlarken bir sorun yaşamadan bağlandı. üründemi problem yoksa benmi düzgün çekemiyorum bilmiyorum ama video kalitesi gerçekten düşük. yardımcı olursanız sevirim.

umur61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aksiyon kamerasında imei varmı ki ?

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Xiaomi cihazlarının namını çok duydum çok kaliteli diyorlar?

umur61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
önemli değil :) iade hakkım duruyo riske atmayıp geri vericem başka bir yerden satın alıcam. en iyisi bu gibi

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Xiaomi şuan en kaliteli aksiyon kamerasını üretmekte. İlk 60 FPS 4K aksiyon kamerayı ürettiler. Kameranın performansı gerçekten olağanüstü. Xiaomi Yi 2 4K ile GoPro Hero5 karşılaştırma videosu izlemiştim. Xiaomi'deki o tatlı renk tonlarını farkedebiliyorsunuz.

Aşağıya 4K 60 FPS çekim yapabilen Xiaomi Yi 4K+'ın videosunu koyuyorum. Göz zevkinizi doyurursunuz.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Hocam değiştirecek olursanız; GearBest, Aliexpress gibi yerlerden tedarik ederseniz daha makul fiyatlara alırsınız birde 75 Euro'yu geçmemek şartı ile gümrükten takılmadan geçiyor olması lazım değişmediyse.

umur61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gümrük fiyatları 30 € ya düştü o yüzden ordan alamadım ordan alıcaktım yoksa

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
:D Hay Allah telefon sandım kusura bakma. Unuttum Xiaomi'nin her işe el attığını.

:D

Konuyla alakasız ancak arkadaşlar Yi 4K Plus modelinde harici mikrofon bağlantısı da yapılabiliyor, aksiyon kameraların mikrofon kayıtları tam bir hayal kırıklığı. Bence önemli bir detay.

ismail_aknc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar xiaomi yı 4k için hangi sd katalrını önerirsiniz