Xiaomi Telefonların Arasından Hangisi?

Hangisi?

• Xiaomi mi 9t

Kullanılan: 22 66.7%
  • Redmi note 8 pro

Kullanılan: 10 30.3%
  • Xiaomi mi 9 lıte

Kullanılan: 1 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    33

Bu konuyu okuyanlar

ERDOĞAN-BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
şöyle düşünün mi 9t nin çıkış fiyatını düşün şimdi düştüğü hali rn 8 pro zaten düşük fiyatla çıktı muhtemelen 2-3 haftaya 2 bine türkiye garantilisi bulunur. bence mi 9t çok daha hoş

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Ben de pop up kameradan nefret ediyorum.Örneğin yüz tanıma kullanırken bekletecek beni,ayrıca çentik daha bi hoş duruyo.
RN8 Pro oldukça iyi bir cihaz.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Rn8 pro iyi ama ekranın amoled olması ve pop up kamerası beni daha çok çektiği için mi9t.

Çentiksiz ekran olması iyi bir artı ama güç tasarrufu dışında RN8 Pro ile Mi 9T’nin ekranları arasında pratikte pek fark göremedim:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de pop up kameradan nefret ediyorum.Örneğin yüz tanıma kullanırken bekletecek beni,ayrıca çentik daha bi hoş duruyo.
RN8 Pro oldukça iyi bir cihaz.

Mi 9T’deki asıl sıkıntı görüntülü arama gelince aramaya cevap vermediğiniz halde Ön kameranın açılması.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Çentiksiz ekran olması iyi bir artı ama güç tasarrufu dışında RN8 Pro ile Mi 9T’nin ekranları arasında pratikte pek fark göremedim:)

Mi 9T’deki asıl sıkıntı görüntülü arama gelince aramaya cevap vermediğiniz halde Ön kameranın açılması.
Dedikleriniz beni iyice rn 8 pro ya çekti. Amoled benim için baya önemli bir detay ama xr ve iphone 11 de ips gerçi.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Dedikleriniz beni iyice rn 8 pro ya çekti. Amoled benim için baya önemli bir detay ama xr ve iphone 11 de ips gerçi.

Dün Mi Store’da iki cihazı karşılaştırdım. Şahsen RN8 Pro’yu gayet iyi buldum. Webhead hocamız ekranı biraz büyük bulmuştu ama bana gayet iyi geldi. Ayrıca gerçek hayatta inceleyince dış tasarımını Mi 9T’ye kıyasla çok beğendim. Mi 9T arka tasarımı biraz ‘farklı’ iken RN8 Pro hem havalı hem de bir ağırlığı var:)

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Dün Mi Store’da iki cihazı karşılaştırdım. Şahsen RN8 Pro’yu gayet iyi buldum. Webhead hocamız ekranı biraz büyük bulmuştu ama bana gayet iyi geldi. Ayrıca gerçek hayatta inceleyince dış tasarımını Mi 9T’ye kıyasla çok beğendim. Mi 9T arka tasarımı biraz ‘farklı’ iken RN8 Pro hem havalı hem de bir ağırlığı var:)
Benim de acilen karşılaştırmam lazım ama dek getiremiyorum telefonları. Mediamarkt teknosa ve vatan da olmayınca öbür türlü ulaşamıyorum.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam Mİ9T elime tam oturuyor ekran boyutu da çok ideal ancak ben RN8 Pro'yu elime almadığım için yorum yapamıyorum kağıt üstünde ekran boyutu büyük duruyor gidip elimize almamız lazım bu arada AnkaMall'deki MI Store ne zaman faaliyete geçecek
Aranızda Ankara'da oturan ve bilgisi olan var mı ?
@Altered Tech Mİ9T elimde çok da büyük durmuyor RN8 Pro bundan bir tık mı büyük eline alıp canlı bir şekilde incelediğin için sana soruyorum
mi9t.jpeg

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Hocam Mİ9T elime tam oturuyor ekran boyutu da çok ideal ancak ben RN8 Pro'yu elime almadığım için yorum yapamıyorum kağıt üstünde ekran boyutu büyük duruyor gidip elimize almamız lazım bu arada AnkaMall'deki MI Store ne zaman faaliyete geçecek
@Altered Tech Mİ9T elimde çok da büyük durmuyor RN8 Pro bundan bir tık mı büyük eline alıp canlı bir şekilde incelediğin için sana soruyorum
Ekli dosyayı görüntüle 80621
Bozulöasın diye ön kamerayı bantlayacaksın aslında çıkmayacak

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Ekli dosyayı görüntüle 80621

Açıkçası ikisi de elime tam iyi oturdu. Arada pek fark hissetmedim. Ne de olsa 0.19 inch fark var. Biri 6.39 diğeri 6.58:)

DangerousRabbit46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Rn 8 Pro derim mtk işlemciye bende güvenmiyorum. PopUp kameralar zaten çöp. Siz en iyisi bu ikisinde almayın piyasada daha güzel telefonlarda var.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Açıkçası ikisi de elime tam iyi oturdu. Arada pek fark hissetmedim. Ne de olsa 0.19 inch fark var. Biri 6.39 diğeri 6.58:)
6.53 aslında peki tek elle kullanılabiliyor mu baş parmak ile köşeye erişilebiliyor mu ?

DangerousRabbit46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
İsterseniz Samsung Galaxy A70 alın. Ne mtk işlemci var ne PopUp kamera sadece fiyatını hak etmiyor.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Rn 8 Pro derim mtk işlemciye bende güvenmiyorum. PopUp kameralar zaten çöp. Siz en iyisi bu ikisinde almayın piyasada daha güzel telefonlarda var.
Belki adam selfie manyağı değil sürekli pop-up kullanmayacak ne biliyon ?
Mİ9T özelliklerine göre gayet fiyatı uygun bir telefon RN8 Pro da öyle zaten fiyatları birbirine yakın
MTK geçmişinden dolayı güven vermiyor haklısın ancak son bir kez şans vermemiz gerektiğini düşünüyorum hem inceleme ve karşılaştırma videoları gelmeden yorum yapmak bence çok erken

İsterseniz Samsung Galaxy A70 alın. Ne mtk işlemci var ne PopUp kamera sadece fiyatını hak etmiyor.
Onu alacağıma RN8 Pro alırım Samsung S ve Note serisi hariç hiçbir modeli parasının hakkını vermiyor

ERDOĞAN-BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Belki adam selfie manyağı değil sürekli pop-up kullanmayacak ne biliyon ?
Mİ9T özelliklerine göre gayet fiyatı uygun bir telefon RN8 Pro da öyle zaten fiyatları birbirine yakın
MTK geçmişinden dolayı güven vermiyor haklısın ancak son bir kez şans vermemiz gerektiğini düşünüyorum hem inceleme ve karşılaştırma videoları gelmeden yorum yapmak bence çok erken
Xiaomi son yıllarda bu denli popülerlik yakalamışken kendini sorunlu bir işlemcinin eline bırakmaz.Belli ki MTK kendini xiaomi ye kanıtladı ve xiaomi de telefonunda kullanmaya karar verdi.MTK nın herhangi bir sorun yaratacağına imkan vermiyorum açıkcası,en azından kendi düşüncelerim bu yönde.

DangerousRabbit46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Ben yinede PopUp'a güvvenmiyorum. Eğer elindeyken düşerse cortlar. A70'de parasını haketmiyor dediniz. O zaman Xiaomi Pocophone F1 alın. Çentik var ama abartılacak kadar değil. Eğer çentik sevmiyorsanız Xiaomi Mi 9 SE alınabilir.

ERDOĞAN-BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben yinede PopUp'a güvvenmiyorum. Eğer elindeyken düşerse cortlar. A70'de parasını haketmiyor dediniz. O zaman Xiaomi Pocophone F1 alın. Çentik var ama abartılacak kadar değil. Eğer çentik sevmiyorsanız Xiaomi Mi 9 SE alınabilir.
incelemelerini izleyin isterseniz. telefon düşerken pop-up kamera güvenlik içi otomatik kapanıyor :) :)

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Merak etme onuda düşünmüşler :)Kapanıyor :)

DangerousRabbit46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

incelemelerini izleyin isterseniz. telefon düşerken pop-up kamera güvenlik içi otomatik kapanıyor :) :)
Kapanırsa kapansın. Yinede pek güvenli değil. Damla çentikli olanlar daha uygun olacaktır. Ben sadece işi güvenceye almaya çalışıyorum. Yoksa umursamasam bende pop-up derdim ama öncelik GÜVENLİK.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bu forumda seçeneklerin arasında mi 9t varsa soruyu sorma ;) ancak az bütçe artır 9t pro al denir onun dışında şuan en mantıklı seçeneklerden biri mi 9t öneririm.

Kapanırsa kapansın. Yinede pek güvenli değil. Damla çentikli olanlar daha uygun olacaktır. Ben sadece işi güvenceye almaya çalışıyorum. Yoksa umursamasam bende pop-up derdim ama öncelik GÜVENLİK.

Ön kamera açıkken düşürme ihtimalin düşüktür zaten ama sorun yaptığınız şey mekanizma ise diğer cihazlarda da benzer şeyler mevcut o zaman cihazı düşürmeyeceksiniz yada lg'nin askeri standartlarda sağlamlık sertifikalı cihazlarından alıp üstüne kalın kılıfla kullanın.

Son mesajlar