Xiaomi Redmi Note 8 vs GM 20 Pro

Bu konuyu okuyanlar

MuzafferPlus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Xiaomi Redmi Note 8 vs GM 20 Pro

Bütçe : 2000 TL

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
243
Kullandığım telefon redmi note 8 ve mükemmel derecede memnunum hocam. Yerli malı alınmaz yaaa

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Bütçe 2.000₺ yazmışsınız ama RN8 sanırım daha pahalı şu anda. Redmi Note 8'in RAM'i 3GB olan modelini de tavsiye etmem. Bence bütçeyi 2.300'e çıkarıp Samsung M21 düşünebilirsiniz. Eğer 4GB RAM'li Redmi Note 8'i 2.000₺'ye bulduysanız onu almanız daha mantıklı olacaktır

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Redmi Note 8 bende de var. Ama o kadar iyi bir telefon değil, yani F/P ürünü olduğunu düşünmüyorum. En azından uzun vadede çabuk arıza vereceğini düşünüyorum.
En basidi Redmi Note 8'de iki farklı ekran paneli kullanılıyor: Tianma ve Huaxing.
Eğer aldığınız telefonun ekran paneli Tianma marka çıkarsa geçmiş olsun. Telefon ekranı 1-2 yıl içinde kesin gibi bir ihtimalle hayalet ekran olur.
Bu da ciddi bir sorun bence.
Kullandığım telefon redmi note 8 ve mükemmel derecede memnunum hocam. Yerli malı alınmaz yaaa
Mesaj otomatik birleştirildi:

@aspet sizin ekran paneli nedir acaba?

Son düzenleme:

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
243
Hocam ben ekran paneline nereden bakacağımi bilmiyorum. YouTubedan video izledim ama benim telefonda farklı bir yerden bakılıyor sanırım, bulamadım
Edit: nasıl bakıldığıni gösteren link atmışsınız şimdi gördüm. Baktım ekran paneline, benimki de tianma hocam
Redmi Note 8 bende de var. Ama o kadar iyi bir telefon değil, yani F/P ürünü olduğunu düşünmüyorum. En azından uzun vadede çabuk arıza vereceğini düşünüyorum.
En basidi Redmi Note 8'de iki farklı ekran paneli kullanılıyor: Tianma ve Huaxing.
Eğer aldığınız telefonun ekran paneli Tianma marka çıkarsa geçmiş olsun. Telefon ekranı 1-2 yıl içinde kesin gibi bir ihtimalle hayalet ekran olur.
Bu da ciddi bir sorun bence.

Mesaj otomatik birleştirildi:

@aspet sizin ekran paneli nedir acaba?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Hocam ben ekran paneline nereden bakacağımi bilmiyorum. YouTubedan video izledim ama benim telefonda farklı bir yerden bakılıyor sanırım, bulamadım
Edit: nasıl bakıldığıni gösteren link atmışsınız şimdi gördüm. Baktım ekran paneline, benimki de tianma hocam
Tianma panel ise şimdiden geçmiş olsun. Ekrandan dolayı garantiye gider büyük ihtimalle.