Xiaomi redmi note 8 de bluetooth ve wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba elimdeki telefon redmi note 8 bluetooth kulaklık kullanıyorum bağlıyorum ardından wifi açık iken yotube'da herhangi bir videoyu oynattığımda videonun sesi bozukmuş gibi geliyor (hani çizilen bir cd yi bilgisayar veya televizyonda açarsınız garip ses gelir o tarzda ) mobil veriye geçince sıkıntı olmuyor video kalitesi ve sesi de iyi. ayarlardan Youtube'un verisini temizledim olmadı bu sorunu nasıl çözebilirim?

Reaksiyon puanı
3,027
Kullandığın bluetooth kulaklığın adını yazar mısın? Muhtemelen wifi sinyalleri ile arası pek iyi değil.

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Kullandığın bluetooth kulaklığın adını yazar mısın? Muhtemelen wifi sinyalleri ile arası pek iyi değil.
markasını bilmiyorum yani öyle çarşıdan almıştım fakat diğer telefonlarda denediğimde sıkıntı olmuyor huawei ve samsung'ta denedim

Reaksiyon puanı
3,027
markasını bilmiyorum yani öyle çarşıdan almıştım fakat diğer telefonlarda denediğimde sıkıntı olmuyor huawei ve samsung'ta denedim
Markasız olduğu için içerisinde çok özenli bir mühendislik olmamış olabilir. Bence başka bir bluetooth kulaklığı sorun yaşadığın telefonla kullan. Wifi açıkken sorun yoksa, sorun markasız olan kulaklıktadır.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Kalitesiz kulaklıkda zaten sorun.Ses kayması,bozuk ses felan normal.