Xiaomi Redmi Note 3pro-mu(3gb ram 32gb hafıza) Huawei G8-mi?

elsadbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar sizce hangi telefonu almalıyım note 3 promu g8mi?
Günlük internetde facebookda instagramda dolaşırım youtube-ye girerim öyle güçlü oyunlar oynamam pek
Bataryası iyi gitsin isterim ve kamerası çok önemli benim için resimler arada videolar çekerim.
Lütfen yorumlarınızı bildirin hangisini almalıyım?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Redmi Note 3 pro iyi seçim olur

Son düzenleyen moderatör:

elsadbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
neden note 3 pro sizce?
pili işlemcisi güzel amma saar deyerini bilmiyorum o telefonun ve kamerası nasıl onu da bilmiyorum

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Kendim mi 4 kullanıyorum . Kamerası yeterlidir bence. Kendi cihazım kadar iyi değilmiş sadece onu biliyorum. Sar değerini internetten araştır ama kafaya takma sen onu. İPhonelarin hepsi 1 den yüksek o kadar kişi kullanıyor bir tane şikayet duydun mu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendim mi 4 kullanıyorum . Kamerası yeterlidir bence. Kendi cihazım kadar iyi değilmiş sadece onu biliyorum. Sar değerini internetten araştır ama kafaya takma sen onu. İPhonelarin hepsi 1 den yüksek o kadar kişi kullanıyor bir tane şikayet duydun mu?
1 seviyesinde 1 den yüksek değil

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
1 seviyesinde 1 den yüksek değil
Bırak Allah aşkına 1 den yüksek değilmiş. Fanboya bak
705447a0ded09457b43e69243cb7c1e9.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xiaomi cihazların sar değeri abd standardında ölçülür. Tolga nın videosu nda iphone larin değeri Avrupa standartı ölçüsü . ABD şeklinde olunca artıyor 1.1-1.2 değerlere çıkıyor.
Avrupadayız. Avrupaya göre bakarız iphoneelrin değeri 1in üstünde değil

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Mi note 3 pro diyor herkes fakat MIUI nin bazı sıkıntıları olabiliyor (bazı uygulamalardan atması, bildirim gelmemesi vb.) kullanabilirim karmaşığı severim diyorsun Mi Note 3 Pro bencede :tongueout: