Xiaomi Redmi Note 10 Serisi Lansmanı Onaylandı

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Çinli teknoloji firması olan Xiaomi'nin beklenen Xiaomi Redmi Note 10 serisi, Hindistan sayfası üzerinden mart ayında lansmanın olacağını açıkladı.

Xiamoi, resmi Hindistan Twitter hesabı üzerinden, Xiaomi Redmi Note 10 serisinin mart ayında olacağını açıkladı. 10 saniyelik videoda ise cihaz hakkında bir bilgi verilmemiş, tahminler şu şekilde:

• Snapdragon 750G
  • 108 mp kamera.
  • 4 ve 6 GB Ram seçeneği.
  • 64 GB hafıza.
  • Yeşil, gri, mavi ve beyaz renk seçeneği.

Pro modelinde ise:

• 6 ve 8 GB Ram.
  • 64 ve 128 GB hafıza seçeneği.

Son düzenleyen moderatör:

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Gayet anlıyorum
Bunu sen anlıyorsun farkındasın fakat firma anlamamış halen çöp yazılımlar üretiyor
Neyse
Ben böyle düşündüğüm için size katılmıyorum
Kamera yazılımının berbat olduğunu söylüyorsunuz
@Cvnmrt kamerasının çok iyi olduğunu söylüyor
?

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Gayet anlıyorum
Bunu sen anlıyorsun farkındasın fakat firma anlamamış halen çöp yazılımlar üretiyor
Neyse
Ben böyle düşündüğüm için size katılmıyorum
Kamera yazılımının berbat olduğunu söylüyorsunuz
@Cvnmrt kamerasının çok iyi olduğunu söylüyor
?
"Fakat firma anlamamış" demişsin ama firma da bunun farkında. Kaç sefer güncellemenin yarattığı sorunlardan dolayı dağıtımı durdurdular. Arkadaş kamerasını beğeniyor diye kamerası iyi olmuyor. Diğer kullanıcılar da kötü diyor, onu ne yapacağız?

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Tam anlamadım da genel olarak Xiaomi'lerin kamerasının çok iyi olduğunu söylemedim ben sadece arada birkaç modelin kamerasının çok iyi olduğunu söylemişimdir. Mi 10 Ultra, Mi 10 Pro gibi.
Mi 10t alayım mı diye bir konu vardı orada Kamera performansın oldukça iyi olduğunu söylemiştiniz
Oradan aklımda kaldı

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 10t alayım mı diye bir konu vardı orada Kamera performansın oldukça iyi olduğunu söylemiştiniz
Oradan aklımda kaldı
Hatırlamıyorum gerçekten Mi 10T'nin kamerasının orta segment düzeyinde bir kamera olduğunu söylüyorum. 10T serisinde Mi 10T Pro'nun özellikle video performansının gayet iyi olduğunu düşünüyorum muhtemelen onu diyorsunuz.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Hatırlamıyorum gerçekten Mi 10T'nin kamerasının orta segment düzeyinde bir kamera olduğunu söylüyorum. 10T serisinde Mi 10T Pro'nun özellikle video performansının gayet iyi olduğunu düşünüyorum muhtemelen onu diyorsunuz.
Olabilir uzun zaman önceydi

Son mesajlar