Yardım Xiaomi Redmi 9 Basemode sorunu

Bu konuyu okuyanlar

BaŞaR1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar öncelikle belirteyim telefon kaçak.İlk aldığımızda BTK dan mesaj geldi 120 gün içinde hattınız kapatılacaktır diye sonra ben kendim imei tamir ettirdim.Bir kaç ay sonra bu xiaomilerde depolamada diğer diye bir kısım var o kısım bende bayağı yer kaplamaya başladığı için bende telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım ve imei gitti(Biraz araştırmıştım bu konuyu fabrika ayarlarına sifirlanirsa imei gitmez hard reset atılırsa gider diyorlardi ama yine de gitti).Sonra bende zaten imei gitti bari hard reset de atayim da tam silinsin her şey dedim.Ardından tekrar imei tamir ettirdim ama şöyle bir sorun var şebeke var fakat telefona ulasilmiyor.İnternette biraz araştırdım ben telefona format atınca basemode diye bir yazilim varmış sanırım o gitmiş bu yüzden ulaşılamıyor.1 ay falan öyle kullanıyordum smsler falan geliyordu ta ki düne kadar.Dün telefonuma sistem güncellemesi geldi sistem güncellemesi yapınca telefon sim kartını okumamaya başladı başka bir telefonda sim kartını denedim çalıştı yani sim kartında bir sorun yok.Bir de bu güncellemeyi yapinca depolamadaki diğer kısmı 35 gb yer kaplamaya başladı benim telefonum 64 GB ve şu anda tamamen dolu.Herhangi bir şey sildigimde bir miktar yer açılıyor ama sonra diğer kısmı tekrar artıyor yine depolama doluyor.Ayarlarda bir yer vardı bağlantı hızını göster diye ben onu açmıştım dünden beri ne zaman wifi açsam bu bağlantı hızı artıyor yani telefona bir şey falan iniyor herhalde tam bilmiyorum wifi açtığımda o depolamadaki diğer kısmı artmaya başladı eski dosyaları falan mı indiriyor bilemiyorum.Daha önce belirttiğim gibi yine artmıştı bu kısım ve fabrika ayarlarına sıfırlayıp format atmıştım.Arkadaşlar yani genel olarak iki sorunum var birisi depolama birisi de basemode sorunu.Biraz uzun bir yazı oldu bunun için özür dilerim ancak sorunumu detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım Lütfen yardım edin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-06-08-46-29-661_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-02-06-08-46-29-661_com.miui.securitycenter.jpg
    30.8 KB · Görüntüleme: 66