Xiaomi red note 9s vs realme 7

Bu konuyu okuyanlar

Ef_e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
İkisi arasında kaldım realme daha iyi gibi ama emin olamadım çok bilmediğim bir marka çünkü ikisinden birini kullanlar yaza bildirimi kullanmayanlarda yazabilir tabi :D

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
ben baya araştırdım bu soruyu geçtiğimiz hafta ve realme 7 daha iyi gibi geldi

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Doğrudur görünüşü ve kullanışı hoşuma gitmedi pek.
xiaomi görünüşü çok güzel bence fakat abd de kara listeye eklendi huawei den sonra google servislerinden yararlanamayabilir ileride. realme hakkında çok çok araştırma yapmadım fakat herkes daha iyi olduğunu söylüyor tabi kendin de bakmalısın. xiaomi nin halihazırda birçok hatası varmış ama çok beğenenler de var. Şans meselesi gibi. İstediğin görünüş mü yoksa daha güvenilir bir telefon mu ona göre karar verirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada samsung m31 ve m51 de aynı fiyat bandında onları da değerlendirebilirsin.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
xiaomi görünüşü çok güzel bence fakat abd de kara listeye eklendi huawei den sonra google servislerinden yararlanamayabilir ileride. realme hakkında çok çok araştırma yapmadım fakat herkes daha iyi olduğunu söylüyor tabi kendin de bakmalısın. xiaomi nin halihazırda birçok hatası varmış ama çok beğenenler de var. Şans meselesi gibi. İstediğin görünüş mü yoksa daha güvenilir bir telefon mu ona göre karar verirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada samsung m31 ve m51 de aynı fiyat bandında onları da değerlendirebilirsin.
Xiaomi nin şuanki cihazları için googledan yana bir sorun yok.
Xiaominin yazılımı sıkıntılı.

Realme ise daha sade bir arayüz kullanıyor.
M31 alınmaz. M51 bütçeyi aşıyor.

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Xiaomi nin şuanki cihazları için googledan yana bir sorun yok.
Xiaominin yazılımı sıkıntılı.

Realme ise daha sade bir arayüz kullanıyor.
M31 alınmaz. M51 bütçeyi aşıyor.
evet haklısın xiaomi hakkında sadece ileride google ile anlaşmazlık yaşayabilirler anlamında söylemiştim. Huawei de aynısını yaşadı çünkü.