Xiaomi Poco X3 Pro Kullananlar bu konuya gelebilir mi?

Emrecanyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Selamunaleykum arkadaşlar ben en son 4 haziran 2020 de Mi 9 se telefonunu aldım 2 aydır da çalışıyorum yeni telefon almak için fp olarak kafama poco çok takıldı sizce cihazımı değişmeme değer mi? Yoksa onla mı devam etmeliyim elimdeki cihazın pili biraz fazla gidiyor bu arada kullandığım telin ekranı kırık siz olsanız ne yapardınız?

MG4446

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,239
Selamunaleykum arkadaşlar ben en son 4 haziran 2020 de Mi 9 se telefonunu aldım 2 aydır da çalışıyorum yeni telefon almak için fp olarak kafama poco çok takıldı sizce cihazımı değişmeme değer mi? Yoksa onla mı devam etmeliyim elimdeki cihazın pili biraz fazla gidiyor bu arada kullandığım telin ekranı kırık siz olsanız ne yapardınız?
Ben 2-3 haftadır poco x3 pro kullanıyorum. Pil konusunda bana 2 günü çıkartıyor (oyun oynamıyorum, instagram,youtube,chrome). Kamera konusunda fazla bir şey beklemeyin. Çoğu kişi bu fiyatta oyun için pocoyu kamera için a52 yi öneriyor. Ona göre alın

Emrecanyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ben kullanıyorum geçen hafta çarşamba geldi.
Sorunu, sıkıntısı var mı? özellikleri anlatıldığı gibi mi yoksa kağıt üzerinde mi kalıyor detaylı anlatırsan çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 2-3 haftadır poco x3 pro kullanıyorum. Pil konusunda bana 2 günü çıkartıyor (oyun oynamıyorum, instagram,youtube,chrome). Kamera konusunda fazla bir şey beklemeyin. Çoğu kişi bu fiyatta oyun için pocoyu kamera için a52 yi öneriyor. Ona göre alın
İşlemci iyi olduğu için fazla pil harcıyormuş dendi ama bilmiyorum

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Şarj nedendir bilmiyorum bana göre 5160mah a göre biraz hızlı gidiyor. Isınma dersek ben şuan yazın Antalya'ya geldim sıcak ortamda telefon ısınıyor power mönitörde 58 fln gördüm . Akşam hava serinleyince ise daha serin çalışıyor. Call of duty çok oyunculu maçta 90fps açık genelde 80-90arası gelip gidiyor . Ama çatışmada fln sorun yok FPS düşmüyor . Asphalt 9 60fps veriyor .
Brawl starsta genelde 115 küsür fps .
Ben memnunum performans istiyorsan al.
Kamera için a52 bakabilirsin veya başka. Normal çekimler iyi ama çokda aşırı birşey bekleme kameradan idare ederin üstü bi kamera var.
Genshin impatch ta ilk yüklediğimde30 FPS fln dı 60secili olmasına rağmen. Sonradan ortalama 50fps verdi en yüksek ayarlada lansmanda denilen gibi ortalama 45 -50 veriyor. Başka sorun varsa direk sor :D

Performans için alıyorsan al ama kamera için memnun kalmayabilirsin mi9 desen geçince farkı anlarsın. Ben j7 primeden geçtim biri Tofaş biri bmw

Son düzenleme:

huseyinbuse69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Poco cihazlar kaliteliler bence. Poco X3 kullanıyorum gayet memnunum. Özellikle ana kamera sensörü Sony tarafının güçlü lenslerinden

Emrecanyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Şarj nedendir bilmiyorum bana göre 5160mah a göre biraz hızlı gidiyor. Isınma dersek ben şuan yazın Antalya'ya geldim sıcak ortamda telefon ısınıyor power mönitörde 58 fln gördüm . Akşam hava serinleyince ise daha serin çalışıyor. Call of duty çok oyunculu maçta 90fps açık genelde 80-90arası gelip gidiyor . Ama çatışmada fln sorun yok FPS düşmüyor . Asphalt 9 60fps veriyor .
Brawl starsta genelde 115 küsür fps .
Ben memnunum performans istiyorsan al.
Kamera için a52 bakabilirsin veya başka. Normal çekimler iyi ama çokda aşırı birşey bekleme kameradan idare ederin üstü bi kamera var.
Genshin impatch ta ilk yüklediğimde30 FPS fln dı 60secili olmasına rağmen. Sonradan ortalama 50fps verdi en yüksek ayarlada lansmanda denilen gibi ortalama 45 -50 veriyor. Başka sorun varsa direk sor :D

Performans için alıyorsan al ama kamera için memnun kalmayabilirsin mi9 desen geçince farkı anlarsın. Ben j7 primeden geçtim biri Tofaş biri bmw
O malesef xiaominin çöp yazılımı yüzünden öyle :/ J7 prime yazılımı bile daha iyi pil veriyordur emin ol :D

BatuhanDN

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,476
Ben kullanıyorum.
Oldukça memnunum.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Günlük 7-10 saat arası ekran süresi alıyorum ( oyun ve sosyal medya ) pil konusunda gayet iyi. Aklınıza gelebilecek tüm oyunları 60 Fps+ oynatabilecek kapasitede. Ekran konusunda çok bilgili değilim ama film vs. izlerken beni tatmin ediyor. Kamera olarak 1x yani normal açıda video çekerken EİS çokta etkili değil 2x ve sonrasında etkili oluyor, geniş kamera çekerken sanki ekranımda 40 Fps gibi gözüküyor ( rahatsız etmiyor ) ama video normal gördüğümle alakası yok gayet iyi. Rakiplerine göre kamera normal-iyi arası oluyor şahsen çok kullanmıyorum benim için fazlasıyla yeterli.

Benim kendi görüşüm cihazınız hala kullanılabilir bir cihaz ekran dışında tatmin olmadığınız bir şey varsa değişir ama bence sadece ekran için gerekli değil. Tabii ki oyun vb. yüksek performans gereken bir şey varsa tercih edebilirsiniz. Cihazınızı satıp mı alacaksınız ? ikinci el 1600 ile 2000 arası cihaza göre değişiyor bilginize.:)