xiaomi note 9s , xiaomi note 8 pro,

Bu konuyu okuyanlar

damlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xiaomi note 9s mi xiaomi note 8 pro birde huawei mate 20 lite sizce hangisi. Kameradan cok performansı önemli ve pili. Isınma kasma donma olmasın istiyorum öneriniz nedir?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Mate 20 Lite' ı direkt eleyin.

Note 9S daha iyi bir bataryaya sahip olsa da 4gb ram ile alınmaz. Üçü arasından RN8 Pro derim.

Bütçeniz ne kadar?

damlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İşlemcisi aklıma takılıyor biri snapdragon 720 işlemcili diğeri MediaTek Helio G90T
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde xiaominin servisi garantisi falan iyimir acaba hiç kullanmadım

Bütce 2800 2900 ekadar düşünüyorum

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bütce 2800 2900 ekadar düşünüyorum

Redmi Note 8 Pro ve Mi 9T'ye bakabilirsiniz. Kriterlerinize göre aralarından seçim yapabilirsiniz.

Bu konu da yardımcı olabilir:

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
redmi note 9s derim çünkü redmi note 8 prolarda kronik bi ısınma sorunu var. mate 20 lite ı hiç söylemiyorum bile bu yüzden redmi note 9s

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
redmi note 9s derim çünkü redmi note 8 prolarda kronik bi ısınma sorunu var. mate 20 lite ı hiç söylemiyorum bile bu yüzden redmi note 9s

6 aydır kullanıyorum ve ciddi bir ısınma yaşamadım. Neyin kronik ısınma sorunu???

Yanda Mediatek yazısını görünce herkes default ısınıyor diyor. Kullanmadan yorum yapmayın artık.

damlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Isınma sorunu cok önemli benim için eger öyleyse düşünmem bile

6 aydır kullanıyorum ve ciddi bir ısınma yaşamadım. Neyin kronik ısınma sorunu???

Yanda Mediatek yazısını görünce herkes default ısınıyor diyor. Kullanmadan yorum yapmayın artık.
Ben arastırdım fakat 8 pro önde cıkıyo işlemci olarak siz suan kullanıyormusunuz memnunmusunuz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Isınma sorunu cok önemli benim için eger öyleyse düşünmem bile

Ben arastırdım fakat 8 pro önde cıkıyo işlemci olarak siz suan kullanıyormusunuz memnunmusunuz

Yukarıda bıraktığım linkte bütün deneyimim yazıyor. 6. ayıma girdim, gayet memnunum. Cihaz ilk günkü gibi hala.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Xiaomi note 9s mi xiaomi note 8 pro birde huawei mate 20 lite sizce hangisi. Kameradan cok performansı önemli ve pili. Isınma kasma donma olmasın istiyorum öneriniz nedir?
Mate 20 lite ı salla.İki cihaz arasında Snapdragon 720g den dolayı note 9s almak bence daha mantıklı.Redmi Note 8 Pro daki mediatek işlemcinin ısındığı söyleniyor ama kullanmadığım için net bir şey diyemiyorum.Benim android platformunda işlemci konusunda favorim Snapdragondur.

damlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Redmi Note 8 Pro ve Mi 9T'ye bakabilirsiniz. Kriterlerinize göre aralarından seçim yapabilirsiniz.

Bu konu da yardımcı olabilir:
Bilgilendirici olmus yorum için tesekkürler

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Bilgilendirici olmus yorum için tesekkürler
mediatek işlemci asla ısınmaz sen içini rahat tut ben 5 yıldır mediatek işlemci olan telefon kullanıyorum hiç ısınmadı veya donmadı ayrıca note 8 pro da suya ve toza dayanıklılık var note 8 proyu ırmaga düşürsen yine bozulmaz ama yine de sen bilirsin

damlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mediatek işlemci asla ısınmaz sen içini rahat tut ben 5 yıldır mediatek işlemci olan telefon kullanıyorum hiç ısınmadı veya donmadı ayrıca note 8 pro da suya ve toza dayanıklılık var note 8 proyu ırmaga düşürsen yine bozulmaz ama yine de sen bilirsin
Suanlık 8 pro alma ihtimalim yüksek ısınma yapmasa kasmasa benim için yeter zaten oyun oynamıyorum günlük kullanım için. İphone 6s sattım bataryası cok cabuk bitiyor diye ısınma donma yoktu

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Suanlık 8 pro alma ihtimalim yüksek ısınma yapmasa kasmasa benim için yeter zaten oyun oynamıyorum günlük kullanım için. İphone 6s sattım bataryası cok cabuk bitiyor diye ısınma donma yoktu
hee oyun oynamazsan note 9s al şarjı çok yavaş bitiyor