Xiaomi nin Allah belasını versin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Arkadaşlar redmi note 8 kullancisiyim pro modeline geldi ama normal modele gelmedi.Delirecem artık bir yıl oldu android 10 çıkalı hala vermedi Xiaomi yeter artık Instagram dan postun altına sordum saçma sapan cevaplar veriyorlar bıktım artık getirin şu android 10 u redmi note 8 e. Pro ya getirdiniz bı redmi note 8 e getirmediniz. Yeter vallahi ya Galaxy a10s alsaydım daha iyi Samsung a10 bile alicak belkide almıştır vallaha yeter.
yeni sürüme geçmesi o kadar da iyi değil :( bende note 8 kullanıyorm şuan optimizasyon iyi. Güncelleme gelince kasmaların gelmesi muhtemel. Resmi kaynaklara göre 3.partide gelecekmiş.Bende bekliyorum hayırlısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni sürüme geçmesi o kadar da iyi değil :( bende note 8 kullanıyorm şuan optimizasyon iyi. Güncelleme gelince kasmaların gelmesi muhtemel. Resmi kaynaklara göre 3.partide gelecekmiş.Bende bekliyorum hayırlısı
bu arada Redmi nin alt marka olduğunu unutmayın

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Daha çok beklersin.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
abi cidden çok komiksin ahahhaha. anon takılmak istediğim yerlerde beni yansıtan Animoji mi koymak fanboyluk mu oluyor? Ayrıca sana saçma cevap vermeden önce düzgün oku sonra bana cevap ver diyorum haksız çıkınca fanboy diyorsun .ddd yazık kafana
Animoji koymak fanboyluk olmuyor. Animojinde macbook olması fanboyluk oluyor. Gayet düzgün okudum fakat sen hala hangi sebeple iPhone 7 yi aynı fiyatta ki kat kat üstün android telefonlara tercih edecegimizi soylemedin. Ne oldu aklına bir şey mi gelmedi üstün yan olarak.

Reaksiyon puanı
6,381
Gerçekten konu açmak için konu açmayın. Madem sırf telefon kasmasın diye android 10 güncellemesi almamasını çok büyük dert edip, Xiaomiyi gömüp, Iphone çok iyi, en iyisi Iphone diyecekseniz lütfen konu açmayın.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Android güncellemeleri, Xiaomi'de gözle görülür hemen hemen hiçbir şeyi değiştirmiyor. Xiaomi için esas önemli güncellemeler MIUI güncellemeleri. Yani güncelleme gelince ne olacak? Hiçbir şey değişmeyecek. Plasebo etkisi yaşamak istiyorsun sen bence. Bir MIUI 12 ile gelecek değişikliklere bak. Hangi Android sürümünde bu tarz değişiklikler yaşanmış Xiaomi tarafında.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Video performansı, işlemci, sosyal medyaya story atınca kalite düşmemesi ve stabil olması. (iPhone XR 'dan aşağışı bence kesinlikle alınmaz)
İşlemci?? O parayı verene kadar daha güçlü işlemcili android modeller var. Her şey Instagram da stoy'ye attığın vayt çaklıt moka nın güzel görünmesi değildir.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Redmi Note 8, 2020'nin en çok satan modellerinden birisi. Bu yüzden Android 10 alacağını düşünüyorum. Hatta MIUI 12 ile birlikte gelebileceği söyleniyor. Ben yıl sonuna bekliyorum.

Android 10 Redmi Note 8'i yavaşlatıyor, donanımı kaldırmıyor falan diyenler olmuş. Bu iddiaya inanmıyorum. Bu iddianın aslının olması imkansız. Öyle olsa Redmi Note 8 ile neredeyse aynı özelliklere sahip Xiaomi Mi A3'ün de Android 10 almaması gerektirdi.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Animoji koymak fanboyluk olmuyor. Animojinde macbook olması fanboyluk oluyor. Gayet düzgün okudum fakat sen hala hangi sebeple iPhone 7 yi aynı fiyatta ki kat kat üstün android telefonlara tercih edecegimizi soylemedin. Ne oldu aklına bir şey mi gelmedi üstün yan olarak.
Kardeşim sana diyorum ki oku oku oku. İlk attığım mesajı oku bakalım ne demişim. Ben de almayın demişim iPhone 7 o fiyata. Oku Allah için ya. En güzel duran animoji de buydu kardeşim ne yapayım yani senin fanboy algılamaman için farklı animoji mi koyayım.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
İşlemci?? O parayı verene kadar daha güçlü işlemcili android modeller var. Her şey Instagram da stoy'ye attığın vayt çaklıt moka nın güzel görünmesi değildir.
XR'den aşağısı alınmaz diyor. XR ve üstü modellerden işlemcisi kötü olan mı var fiyatına göre?

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Kardeşim sana diyorum ki oku oku oku. İlk attığım mesajı oku bakalım ne demişim. Ben de almayın demişim iPhone 7 o fiyata. Oku Allah için ya. En güzel duran animoji de buydu kardeşim ne yapayım yani senin fanboy algılamaman için farklı animoji mi koyayım.
Hangi iPhone modeli alınır hz. Karar verici? Anlatta az gülelim. 12k fiyatlı iPhone 11 pro'mu güldürme beni git onun yerine s20 ultra al. Bin basar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Yanlız iPhone 7 nin işlemcisine iyi demedim iPhone XR ve üstü olan cihazlar için dedim. iPhone XR, aynı fiyattaki cihazlardan daha iyi işlemcisi var.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
200 dolarlık telefonlara da fazla anlam yüklemek gereksiz. Yurt dışında aferdersiniz ama suratına tükürmüyorlar bu tarz telefonların. O telefona güncelleme gelince uçmayacak veya sana inanılmaz farklı bir deneyim vaat etmeyecek. Gidip Samsung A10 alsan, ona da küfredersin emin ol. Bu telefonların segmenti belli çünkü.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Ben s20 ultra yerine iPhone x tercih ederim.

Reaksiyon puanı
6,381
Video performansı, işlemci, sosyal medyaya story atınca kalite düşmemesi ve stabil olması. (iPhone XR 'dan aşağışı bence kesinlikle alınmaz)
Kesinlikle katılıyorum fakat Iphone cihazların işlemcileri çok iyi falan değil. A13 bionic ne ise sd 865 de o. Hatta sd 865 biraz daha iyi. A serisi işlemcilerin iyi olmasının nedeni işletim sistemlerinin çok çok hafif ve stabil olması. Sırf android yüzünden Snapdragon işlemciler göz ardı ediliyor bazen. Android'e rağmen artık Snapdragon işlemcilerin A serisi işlemcilere çok çok yakın performansını verebilmesi daha iyi olduklarını gösterir. Sizde biliyorsunuz ki, A13 bionic yonga setini android kullanan bir telefonda kullansaydık SD 865'in gerisinde kalırdı.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Hangi iPhone modeli alınır hz. Karar verici? Anlatta az gülelim. 12k fiyatlı iPhone 11 pro'mu güldürme beni git onun yerine s20 ultra al. Bin basar
Öncelikle Türkçe kullanımın berbat. İkinci olarak da genel pakete bakınca o fiyata iPhone 11 Pro daha başarılı der forumun büyük kısmı. Bin basar demen zaten komik. Haksız çıktıkça kıvırıyorsun başka konulara. Üçüncü diyeceğim de üslubuna dikkat et okul arkadaşların yok burada

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Oha kavga çıktı :p

Reaksiyon puanı
6,381
Öncelikle Türkçe kullanımın berbat. İkinci olarak da genel pakete bakınca o fiyata iPhone 11 Pro daha başarılı der forumun büyük kısmı. Bin basar demen zaten komik. Haksız çıktıkça kıvırıyorsun başka konulara. Üçüncü diyeceğim de üslubuna dikkat et okul arkadaşların yok burada
Forumun çoğu demez hepsi der 11 pro diye. 11 pro s20 ultrayı tokatlayacak bir cihaz bunu sizde biliyorsunuz...

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Yanlız iPhone 7 nin işlemcisine iyi demedim iPhone XR ve üstü olan cihazlar için dedim. iPhone XR, aynı fiyattaki cihazlardan daha iyi işlemcisi var.
XR 'ı s10 la mi note 10 pro ile karşılaştirsana bi hangisinin işlemcisi daha iyiymis

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Forumun çoğu demez hepsi der 11 pro diye. 11 pro s20 ultrayı tokatlayacak bir cihaz bunu sizde biliyorsunuz...
Biliyorum lakin hepsi demek istemedim yine de elbette S20 Ultra da diyenler olacaktır. Misal bu arkadaş
Mesaj otomatik birleştirildi:

XR 'ı s10 la mi note 10 pro ile karşılaştirsana bi hangisinin işlemcisi daha iyiymis
XR de kullandım S10+ da XR daha başarılıydı.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...