Xiaomi nin Allah belasını versin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Arkadaşlar redmi note 8 kullancisiyim pro modeline geldi ama normal modele gelmedi.Delirecem artık bir yıl oldu android 10 çıkalı hala vermedi Xiaomi yeter artık Instagram dan postun altına sordum saçma sapan cevaplar veriyorlar bıktım artık getirin şu android 10 u redmi note 8 e. Pro ya getirdiniz bı redmi note 8 e getirmediniz. Yeter vallahi ya Galaxy a10s alsaydım daha iyi Samsung a10 bile alicak belkide almıştır vallaha yeter.

Reaksiyon puanı
6,405
Arkadaşlar redmi note 8 kullancisiyim pro modeline geldi ama normal modele gelmedi.Delirecem artık bir yıl oldu android 10 çıkalı hala vermedi Xiaomi yeter artık Instagram dan postun altına sordum saçma sapan cevaplar veriyorlar bıktım artık getirin şu android 10 u redmi note 8 e. Pro ya getirdiniz bı redmi note 8 e getirmediniz. Yeter vallahi ya Galaxy a10s alsaydım daha iyi Samsung a10 bile alicak belkide almıştır vallaha yeter.
Çünkü note 8 de denen testlere göre çok kasıyormuş o yüzden 9 da kaldılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncellemeden sonra telefonda yavaşlamalar kasmalar olacak ? böylesi daha iyi bence sizin için
Benim telefon daha hala 8 ve optimizasyonu çok iyi

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Kasarsa kassin banane kardeşim güncelleme ömrü 2 yıl diyorlar daha hiç güncelleme almicak telefon a10 veya a10s bile daha iyi ya

Artık getirmiceksinizde açıkça söyleyin yeter vallahi ya

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Sen sitem edeceğine vermediği için teşekkür et.Veripte cihazın kassa,batarya performansın düşse daha mı iyi? Planlı eskitme denilen bir gerçek var.Bu gerçek varken güncelleme olayına takılmamak lazım.

Reaksiyon puanı
6,381
Android 10 ile rn 8'in optimizasyonu çok kötü. Optimize edilmemiş diyebilirsiniz o derece kötü, yani bu çok daha iyi.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Ulan parayı boşuna vermişim yahu maçlık telefon alıyoruz güncelleme almıyor. Bu yüzden Apple. iPhone 4S içinde ios 9 optimize edilmemiş ama takir takir çalışıyor.

Reaksiyon puanı
892
10/10 rezalet.Redmi alınmaz.
Keşke samsung alsaydınız.a30 a30s falan.cihazlarına sahip çıkıyorlar en azından.

Ulan parayı boşuna vermişim yahu maçlık telefon alıyoruz güncelleme almıyor. Bu yüzden Apple. iPhone 4S içinde ios 9 optimize edilmemiş ama takir takir çalışıyor.
yavaş da olsa çalışıyor.ios candır.8 yıllık telefon olmasına rağmen.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
iPhone 6 da alabilirdim. Şu play store tiktokta 1,6 puan aldı ya sonra Google play olumsuz yorumlsri sildi.Kapanicak sandım yinede sinirlendirttiler insanı vallahi ya. Bu yüzden Apple. Şimdi 1 ayda gelmezse babamın a10 uyla takas edicem yeter

IMG_20200606_162917_450.jpg

Ne zaman guncelleme geleceğini sordum aldığım cevap şu inanabiliyormusunuz

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Samsung Reis Adamdır.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Ben güncelleme in ne zaman gelecegini soruyorum adam güncelleme yapmayı öğretiyor.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Samsung'un nesi mükemmel? Note serisi veya S Serisinden bir model almazsan sana çok az güvenlik güncelleştirmesi veriyorlar (Android güncellemesini geçtim). iPhone iPhone diyip duruyorsunuz. 2017 yılında çıkan iPhone 7 4000 tl yuh yani. Çok gereksiz fiyatlar ve sırf ios diye alıyorsunz. Gereksiz. iPhone alın iPhone alın diyenleri anlamıyorum. Adam demiş ki 3000 tl bütçe telefon alcam 'ifan' lar diyoki az çık iPhone 7 al alamazsan iPhone 6S al diyorlar biri 2017 diğeri 2016 telefon yazıkıtr. Çıkarın şu 'iGözlük' lerini artık!!!

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Samsung'un nesi mükemmel? Note serisi veya S Serisinden bir model almazsan sana çok az güvenlik güncelleştirmesi veriyorlar (Android güncellemesini geçtim). iPhone iPhone diyip duruyorsunuz. 2017 yılında çıkan iPhone 7 4000 tl yuh yani. Çok gereksiz fiyatlar ve sırf ios diye alıyorsunz. Gereksiz. iPhone alın iPhone alın diyenleri anlamıyorum. Adam demiş ki 3000 tl bütçe telefon alcam 'ifan' lar diyoki az çık iPhone 7 al alamazsan iPhone 6S al diyorlar biri 2017 diğeri 2016 telefon yazıkıtr. Çıkarın şu 'iGözlük' lerini artık!!!
Ona bakılırsa Xiaomi 2 yıl güncelleme omuru dedi hiç almadı. Benim için bitti. iPhone hep güncelleme alıyor. Helal olsun adamlara. Xiaomi gibi mızıkçı değiller.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Ona bakılırsa Xiaomi 2 yıl güncelleme omuru dedi hiç almadı. Benim için bitti. iPhone hep güncelleme alıyor. Helal olsun adamlara. Xiaomi gibi mızıkçı değiller.
Her şey güncelleme değildir. Planlanmış eskitme gibi bir gerçek var. Xiaomi 2 yıl güncelleme veriyor demişsiniz. Redmi 5a ve redmi 5 e bile MIUI 12 güncellemesi gelecek.

Hangi telefon alacak diyip güncelleme almayan model ismi verirmisiniz

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Her şey güncelleme değildir. Planlanmış eskitme gibi bir gerçek var. Xiaomi 2 yıl güncelleme veriyor demişsiniz. Redmi 5a ve redmi 5 e bile MIUI 12 güncellemesi gelecek.
Onlara geliyorda redmi note 8 e neden gelmiyor? Anlamadığım şey Samsung a10 da yavaslamayip redmi note 8 de nasıl yavasliyor?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Çok yanlış düşünüyorsun.Apple 5 yıl güncelleme veriyor.Bu doğru ama bu güncellemelerin verilme amacı uygulamalardır.Appstore da sosyal medya uygulamaları 2 yıl güncelleme almazsan çalışmıyor.Apple ın güncellemeleri 2 yıldan sonra cihazları bozuyor.Apple ın bütün güncellemelerini alıpta memnun olanı daha görmedim.Cihazında sorun yoksa güncelleme olayına takılma derim.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059

Hangi telefon alacak diyip güncelleme almayan model ismi verirmisiniz
En basitinden redmi note 8

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Onlara geliyorda redmi note 8 e neden gelmiyor? Anlamadığım şey Samsung a10 da yavaslamayip redmi note 8 de nasıl yavasliyor?
Redmi Note 8 e gelmeyeceğini kim söyledi Redmi note 8 e gelecek güncelleme (Redmi Note 8 kullanıyorum)

En basitinden redmi note 8
Redmi Note 8 stok güncelleme ile mi duruyor? Cihaz MIUI 10 ile geliyor. MIUI 11'i aldı. MIUI 12 ile Android 10'da geliyor.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Redmi Note 8 e gelmeyeceğini kim söyledi Redmi note 8 e gelecek güncelleme (Redmi Note 8 kullanıyorum)
Bir kere webteknoda yazmıyor. 2.si 1 yıldır olan bir sistemi neden redmi note 8 almasın? Xiaomi ne isterse onu yapıyor. Redmi note 8 pro veya daha pahalı modellere teşvik ediyor.

Redmi Note 8 stok güncelleme ile mi duruyor? Cihaz MIUI 10 ile geliyor. MIUI 11'i aldı. MIUI 12 ile Android 10'da geliyor.
Pro veya mi 9t de MIUI 12 görmedim ama android 10 lar.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Bir kere webteknoda yazmıyor. 2.si 1 yıldır olan bir sistemi neden redmi note 8 almasın? Xiaomi ne isterse onu yapıyor. Redmi note 8 pro veya daha pahalı modellere teşvik ediyor.
MIUI 12'mi 1 senedir var. Yazık size. Araştırın önce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...