Xiaomi Mi9 T Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba letgo üzerinden 1850 tl ye delta garantili sıfır mi9t satanlar vs var imei atılmış olup sizce alınır mı bi sorun çıkar mı ? Ayrıca facebooktaki bir xiaomi grubunda da satılıyor bu telefonlar imei atılıp sorun olmadığı söyleniyor grup üyelerince fakat letgo daki fiyat dahada bi uygun ve güvenilirliği düşürüyor açıkçası biraz da.Bir de delta garantisi var ama var mıdır yani :D ?

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
imei atılan telefonlarda ne delta ne de başka bir garanti olabilir. ancak satıcı 1 ay bi garanti verebilir. Ben şu satıcıdan 2 hafta önce oneplus 6t aldım 2700 tl ye. imei atılmış cihaz. imei silinirse falan tekrar götürüyosun ücretsiz imei atıyolar.

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
imei atılan telefonlarda ne delta ne de başka bir garanti olabilir. ancak satıcı 1 ay bi garanti verebilir. Ben şu satıcıdan 2 hafta önce oneplus 6t aldım 2700 tl ye. imei atılmış cihaz. imei silinirse falan tekrar götürüyosun ücretsiz imei atıyolar.

satıcı öyle iddia ediyor da bilemedim o yüzden ben de sorayım dedim imei silinirse ne olur diye sordum yine delta garantili onlar yardımcı olur vs dedi de

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
satıcı öyle iddia ediyor da bilemedim o yüzden ben de sorayım dedim imei silinirse ne olur diye sordum yine delta garantili onlar yardımcı olur vs dedi de

atıyor :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

garanti dediğin şey yasal bir haktır. illegal işin nesine garanti verebilir. sen şimdi gitsen tüketici hakem heyetine, telefonuma imei atmıyoalar desen, ne derler sana? :)

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
atıyor :)

garanti dediğin şey yasal bir haktır. illegal işin nesine garanti verebilir. sen şimdi gitsen tüketici hakem heyetine, telefonuma imei atmıyoalar desen, ne derler sana? :)
haklısın zaten ben satıcının söylediklerini yazdım :D

peki bu sahibindende letgoda vs yine 1900-2000 civarına satılanlarda var bu satıcıların güvenilirliğinden nasıl emin oluyoruz hocam ?

Son düzenleme: