Xiaomi Mi5 vs Samsung Galaxy S6

Sizce hangi akıllı telefon ?

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

HKG5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncellikle forumda yeniyim, uzun süredir shiftdelete.net 'in paylaşımlarını kaçırmadan takip ediyorum. Gerek Mobil uygulama gerek Youtube sayesinde kaçırmadığım video, haber yok diyebilirim. Allah'ın izniyle forumdada bundan sonra aktif olmaya çalışacağım.

Sorum şu; sizce 32 GB galaxy s6'dan xiaomi mi5'e geçilir mi ? Mi5 rüyalarımın telefonu diyebilirim sırf onun için iphone 6s'imi satmıştım bir kaç ay önce. Fakat korkum şu. Alacağım telefon sonuç olarak yurtdışı telefonu olucak ve mantıken hiç bir garantisi olmayacak. Sizce bu sıkıntı çıkarırmı ? Örneğin ekranı kırılsa ben nereden teknik destek sağlayabilirim.

Ve sizce 32 veya 64 gb mı almalı yoksa direk 128 gb olan pro sürüm mü alınmalı ?

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Xiaomi bilmemomi falan bu hayalleri birakin turkiyeye kendi basina giris yapmadan almayin uzulursun sonra

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Yurtdışında olsan ve teknik servis'i olsa mi 128 gb derdim ama üzülürsün birşey olursa s6 al rahat et.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Ben olsam riske girmezdim, ,Türkiye garantili ürünlerde bile garantide sorun yaşıyoruz mi5 ne kadar güzel olsa da ufak bir sorun size daha pahalıya patlayabilir. Yedek parça değişimi gerektiği zamanlarda İnternet den temin edip işinin ehli bir ustada yaptırmanız gerekebilir.

Son düzenleme:

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar öncellikle forumda yeniyim, uzun süredir shiftdelete.net 'in paylaşımlarını kaçırmadan takip ediyorum. Gerek Mobil uygulama gerek Youtube sayesinde kaçırmadığım video, haber yok diyebilirim. Allah'ın izniyle forumdada bundan sonra aktif olmaya çalışacağım.

Sorum şu; sizce 32 GB galaxy s6'dan xiaomi mi5'e geçilir mi ? Mi5 rüyalarımın telefonu diyebilirim sırf onun için iphone 6s'imi satmıştım bir kaç ay önce. Fakat korkum şu. Alacağım telefon sonuç olarak yurtdışı telefonu olucak ve mantıken hiç bir garantisi olmayacak. Sizce bu sıkıntı çıkarırmı ? Örneğin ekranı kırılsa ben nereden teknik destek sağlayabilirim.

Ve sizce 32 veya 64 gb mı almalı yoksa direk 128 gb olan pro sürüm mü alınmalı ?

Merhaba,

Xiaomi mi5 donanim olarak samsung s6'dan cok daha ustun bir urun. Fakat mi5 ulkemizde soyle adam gibi bir destekli tedarikci tarafindan arkasinda durulan bir urun olmadi. Yani genede siz birlirsiniz ama ben olsam o topa girmezdim. Ayrica samsung s6'yi verin iphone 6s 64 gb lik modele gecin. 6s donaimi ile s6'dan ustun, xiaomi mi5'ede denk bir urundur. Ios stabilitesi ile birlikte donanim ve stabilite konularinda mi5'den daha iyi. Ekran cozunurlugu dusuk oldugu icin oyunlardaki grafik performansi cok iyi 6s'in. Bence 6s 64gb'a gecin.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

ekran kırılsa vs olsa parça tedariği çok zor olacaktır ankarada ulus ve kızılay gibi yerlerde belki parça bulabilirsin ama oda orjinal olur mu ? tartışılır 32 ve 64 gb a da geçilir s6 batarya harici güzel cihaz....

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Mi5 alırdım ben olsam. Zamanında hiç zorlanmadan Mi2S için ekran bulduğumu bilirim. Büyük sehirde yaşıyorsanız pek problem değil.