Xiaomi Mi Note 10 Lite vs. Oppo Reno 2z?

Bu konuyu okuyanlar

kayrakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba. Telefonum kırıldı ve yarın telefon almak istiyorum. Başlıktaki iki model arasında kaldım. Önceliklerim kesinlikle kamera ve pil. Ha tabiki bunun yanında hızlı da olsa iyi olur. Sizce hangi cihazı tercih etmeliyim? Bayadır teknoloji takip edemiyorum, bu modellerden hariç başka öneriniz olursa 3000-4000 tl arası iyi cihaz önerilerinizi alabilir miyim?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Oppo Reno 2z kullanan birisi olarak artık alınabileceğini düşünmüyorum. İllaha Oppo alacaksan Reno 3 serisinden almalısın artık.

Ama daha alt bütçe ile telefon alzım diyorsan ben Realme 6 pro öneririm.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar merhaba. Telefonum kırıldı ve yarın telefon almak istiyorum. Başlıktaki iki model arasında kaldım. Önceliklerim kesinlikle kamera ve pil. Ha tabiki bunun yanında hızlı da olsa iyi olur. Sizce hangi cihazı tercih etmeliyim? Bayadır teknoloji takip edemiyorum, bu modellerden hariç başka öneriniz olursa 3000-4000 tl arası iyi cihaz önerilerinizi alabilir miyim?
Mi note 10 lite yada Realme 6 pro almanı tavsiye ederim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Reno 2Z'yi direk ele Realme 6 Pro Mi Note 10 Lite ikilisinden önceliklerine Mi Note 10 Lite daha uygun

kayrakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için çok teşekkürler. Reno 2z benim için bitti fakat bazı arkadaşlar Realme 6 Pro'ya da bak demişler. Sizce önceliği kamera ve batarya olan biri olarak Mi 10 Lite mı yoksa Realme 6 pro mu tercih etmeliyim?

Adverterr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abime mi note 10 lite aldırdım şarjı aşırı yoğun kullanım ile 1.5 gün gidiyor parlaklık orta seviyede curved ekran zevk meselesi seven var sevmeyen var ama elit ve sonsuz bir görünüm katıyor memnun ayrıca amoled ekran görüntüler canlı işlemcisi de iyi ve az ısınıyor kamera gayet başarılı

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
ikiside kolay kolay üzmez hocam istediğinizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz mi note 10 lite nın bir kaç küçük yazılımsal sorunu vardı giderildi diyor arkadaşlar bi de ekran koruyu bazen küçük bir sıkıntı yaratabilir kılıfı çıkarıp takarken onun dışında güzel

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için çok teşekkürler. Reno 2z benim için bitti fakat bazı arkadaşlar Realme 6 Pro'ya da bak demişler. Sizce önceliği kamera ve batarya olan biri olarak Mi 10 Lite mı yoksa Realme 6 pro mu tercih etmeliyim?
Kamera olarak çok bir farkları yok ama Mi Note 10 Lite'da renkler biraz soluk kalıyor. Ama genel olarak benzerler dediğim gibi, Gcam kurarsınız olur biter.
Pil olarak da Mi Note 10 Lite daha iyidir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Vatan Mediamark Teknosa gibi mağazalara gidip telefonları canlı görmeni öneririm. Xiaomi telefonlarda ufak tefek can sıkıcı sorunlar olabiliyor şahsen ben kendime alıyor olsam Realme 6 pro alırdım...

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Dediğim gibi önceliklerin için Mi Note 10 Lite daha uygun bir cihaz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu arada gece 12 den sonra 1-2 gündür Vatan'ın sitesinden Realme 6 pro kampanyaya giriyor 3199 TL oluyor. Kaçırmamanı öneririm. 300 TL parada cebinde kalır.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Mi Note 10 Lite ya da Realme 6 Pro almanı öneririm.