Xiaomi Mi Note 10 Lite Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba neredeyse 2 haftadır araştıyorum bütçem kapsamında bulabildiğim en iyi kameraya ve tasarıma sahip telefon Mi Note 10 Lite oldu. Yurtdışında japonya ve çinde çekilen portelere çekimlere vs bakıyorum inanılmaz güzel çekiyor tıpkı bir nikon gibi :) Sadece kamera ve tasarımı için alıyorum Çok oyun oynayan biri değilim. Telefonu çok beğendim birde size sormak istedim bu telefonu almalı mıyım?

Bütçem Maximum 3.999
Beklentim: Bu bütçede Kamerası en iyi olan telefon

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi Note 10 Lite tasarım, malzeme kalitesi, arka kamerası için alınabilir. Ön kamerası iyi değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçem Maximum 3.999
Beklentim: Bu bütçede Kamerası en iyi olan
A52 ve Redmi Note 10 Pro'ya bakmanızı öneririm. İkisi arasından A52 kamerada daha iyi.

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Merhaba neredeyse 2 haftadır araştıyorum bütçem kapsamında bulabildiğim en iyi kameraya ve tasarıma sahip telefon Mi Note 10 Lite oldu. Yurtdışında japonya ve çinde çekilen portelere çekimlere vs bakıyorum inanılmaz güzel çekiyor tıpkı bir nikon gibi :) Sadece kamera ve tasarımı için alıyorum Çok oyun oynayan biri değilim. Telefonu çok beğendim birde size sormak istedim bu telefonu almalı mıyım?

Bütçem Maximum 3.999
Beklentim: Bu bütçede Kamerası en iyi olan telefon
ikinci el iphone 8 plus bakabilirsin

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Redmi Note 10 pro hiç bi yerde yok. A52 için de Samsung sevmiyorum.
Apple da maalesef sevmiyorum.

Mi note 10 lite çok hoşuma gitti kamerası felan ama ortalıkta çok kronik sorunlu telefon diyolar

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kamerada Redmi Note 10 Pro zaten genel olarak da RN 10 Pro daha iyi bir cihaz.
Redmi serisi çok dandik felan söylentileri var o kafamı karıştırdı. Bide mi note 10 lite tasarım olarak çok güzel. Bu ikilem arasında kaldım