Xiaomi mi band 5 vs mi band 4

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
32
images (1).jpeg

Merhabalar arkadaşlar ben bir akıllı saat almak istyorum ve Xiaomi markasının ürettiği mi band serisinin 2 şıkkı arasında kaldım sizce Xiaomi mi band 4'mü yoksa Xiaomi mi band 5'mi yani mi band 5 almaya gerek varmıdır. Kullanan arkadaşlar varsa ne gibi üstünlükleri var. Almışken iyisini mi alayım yoksa mi band 4 ideal mi ?

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Şimdilik 4 daha iyi bence

yusuf.00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
mi band 5 de 4 e göre fazla fark edilecek kadar özellik yok mi band 3 de renkli ekran yoktu 4 de geldi bunun gibi fazla değişiklik olsaydı alınabilirdi ama bence gereksiz spor olarak yeni etkinlikler şarj soketi geldi bilmiyorum ama sensörleri iyileşmiş olmalı düşücem sen spor yapan biri olmadığın için 5 e gerek hiç yok spor yapıyorsanda 4 yeter ama bence illa alacam dersen 4 alma 6 yı bekle her 2 versiyonda xiaomi fark edilecek kadar değişiklik yapıyor 4ün varsada kullanmaya devam et

Reaksiyon puanı
32
mi band 5 de 4 e göre fazla fark edilecek kadar özellik yok mi band 3 de renkli ekran yoktu 4 de geldi bunun gibi fazla değişiklik olsaydı alınabilirdi ama bence gereksiz spor olarak yeni etkinlikler şarj soketi geldi bilmiyorum ama sensörleri iyileşmiş olmalı düşücem sen spor yapan biri olmadığın için 5 e gerek hiç yok spor yapıyorsanda 4 yeter ama bence illa alacam dersen 4 alma 6 yı bekle her 2 versiyonda xiaomi fark edilecek kadar değişiklik yapıyor 4ün varsada kullanmaya devam et
Bence de artık gönğl rahatlığıyla 4 alabilirim aradaki fiyat farkına değmez

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bunun videosu vardı iki cihazın karşılaştırması kullanıcı deneyimi izleyip ona göre karar verebilirsin..

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Mi band 5'e yeni gelen özellikler aradaki fiyat farkını kesinlikle hak etmiyor. Mi band 4 öneririm. Bende almayı planlıyorum