Xiaomi mi band 4 kullananlar bir üst model Mi Band 5'e geçmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

yusufemreguzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorulması gereken en önemli soru, Mi Band 4 benim ihtiyaçlarıma cevap veriyor mu?
Bir Mi Band 4 kullanıcısı olarak önce kendi fikirlerimi sonra objektif olarak görüşümü yansıtmak istiyorum.
Evet benim isteklerime karşılık veriyor. Aslında bir akıllı bileklik olarak fiyat performans açısından çok güzel işleri başarıyor. Gerek uyku takibi olsun, gerek egzersizlerim olsun hemen hemen bir bileklikten ihtiyaç duyduğum ve beklediğim her şeyi karşılıyor. Peki ben Mi Band 5 alır mıyım? Almayı düşünmüyorum açıkçası, yeni gelen özellikler, büyümüş ekran, egzersiz sayısındaki artış, en önemlisi şarj istasyonu olarak güzel bir ürün olmasına rağmen tasarım olarak Mi Band 4'e göre biraz daha büyük ve bilekte daha rahatsız edici olacağını düşünüyorum. Hem görüntü hem kullanış açısından zariflikten yana bir kullanıcıyım.
Objektif olmak gerekirse, bir öneri olarak alınabilir. Ama yinede kesin alınması gerek diyemem. İhtiyaçlarınıza karşılık veriyor mu? En önemli soru bence bu. Bunu kendinize sorduğunuzda hayır cevabını alıyorsanız elbetteki almanız ya da başka akıllı bileklik modellerinize bakmanızı tavsiye ederim. Evet cevabını alıyorsanız ve zariflik sizin için ön planda ise ben almamanızdan yanayım. Yinede karar sizin.