Akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4/Honor Band 5?

Bu konuyu okuyanlar

GreatDanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşlar;
Akıllı bileklik olarak hangisini önerirsiniz, malzeme kalitesi ve özellik olarak ne gibi farkları var? Önerilerinizi paylaşmanızı rica ederim
-Xiaomi Mi Band 4
-Honor Band 5

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar GreatDanton,

Ben şöyle bir öneride bulunmak isterim ülkemize ve birçok Avrupa ülkesine yakın zamanda Mi Band 5 serisi ile birlikte Mi Band 4 NFC modeli sunulacak. Bence Mi Band 4 NFC sürümünü almanız daha iyi olacaktır. Veya indirim kuponları yakalayarak Mi Band 5 satın alabilirsiniz ülkemize giriş yaptığında.. :)

Teşekkürler, İyi Forumlar

GreatDanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar GreatDanton,

Ben şöyle bir öneride bulunmak isterim ülkemize ve birçok Avrupa ülkesine yakın zamanda Mi Band 5 serisi ile birlikte Mi Band 4 NFC modeli sunulacak. Bence Mi Band 4 NFC sürümünü almanız daha iyi olacaktır. Veya indirim kuponları yakalayarak Mi Band 5 satın alabilirsiniz ülkemize giriş yaptığında.. :)

Teşekkürler, İyi Forumlar
Mi Band 4 NFC modelini duymamıştım ancak 5’in Temmuz’un ilk haftası geleceğini duymuştum. Fiyatları konusunda tahmininiz var mı?

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Mi Band 4 NFC modelini duymamıştım ancak 5’in Temmuz’un ilk haftası geleceğini duymuştum. Fiyatları konusunda tahmininiz var mı?
Fiyatlar fazla uçuk olmayacaktır, şuan ki bütçeniz ortalama tahminimce 200-220 TL bunun üzerine 100 TL daha ekleyip Mi Band 5'i alabileceğinizi düşünüyorum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bu Xiaomi'nin Mi band'ları tip olarak bana çok çirkin gözüküyor.
Honor bandlar güzel.

GreatDanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fiyatlar fazla uçuk olmayacaktır, şuan ki bütçeniz ortalama tahminimce 200-220 TL bunun üzerine 100 TL daha ekleyip Mi Band 5'i alabileceğinizi düşünüyorum.
Özellikleride açıklanınca dediğiniz fiyat farkı olursa çok etkilemez tercihim 5’ten yana olur

BurakY0

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Merhaba Arkadaşlar;
Akıllı bileklik olarak hangisini önerirsiniz, malzeme kalitesi ve özellik olarak ne gibi farkları var? Önerilerinizi paylaşmanızı rica ederim
-Xiaomi Mi Band 4
-Honor Band 5
Ben direkt en iyi model olan mi band 5 almanı önerrim 2 hafta içinde ülkemize gelecek fiyat 300-350₺ arası bence bekle ve al

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Merhaba Arkadaşlar;
-Xiaomi Mi Band 4
-Honor Band 5
Xiaomi hakkında bilgim yok ama şuan honor band 5 kullanıyorum ve tavsiye ediyorum işimi fazlasıyla görüyor.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Mi Band 5'in çıkmasını bekleyip onu alabilirsin.

Son mesajlar