Xiaomi Mi Band 3 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,999
Arkadaşıma akıllı saat alacağız 130TL bütçe var. İnternette Global Türkçe Versiyon Mi Band 3 bulduk. Adımsayar , kalp atış ölçer gibi özellikleri kullanmak için sizce alınır mı? Kullananlar varsa artı ve eksi yönlerini yazarsa çok sevinirim.

Reaksiyon puanı
7,999
Global Türkçe versiyon yazıyor. Bu saati direk Mi Fit ile bağladığımız zaman Türkçe karakter destekler mi yoksa başka bir modlama falan gerektirir mi? Çıktığı zaman alan arkadaşımın bilekliği aramalarda Türkçe karakter göstermiyordu da.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar SıradanKullanici,

Bütçeni birazcık daha artırabilirsen, renkli ekran ve birçok temaya sahip olan Mi Band 4 serisini alabilirsin. Şahsen ben bir indirimde 144 TL'ye almıştım halen kullanıyorum. Bence indirim kuponu ve benzeri fiyat düşürme kampanyaları ile Mi Band 4 almak senin için daha iyi olacaktır.

Teşekkürler, İyi Forumlar

Reaksiyon puanı
7,999

Bütçeni birazcık daha artırabilirsen, renkli ekran ve birçok temaya sahip olan Mi Band 4 serisini alabilirsin. Şahsen ben bir indirimde 144 TL'ye almıştım halen kullanıyorum. Bence indirim kuponu ve benzeri fiyat düşürme kampanyaları ile Mi Band 4 almak senin için daha iyi olacaktır.

Hocam en fazla pazara kadar bekleyebiliriz maalesef. O zamana kadar bir indirim olur mu bilginiz var mı? Bir de saati sadece adımsayar kalp atış gibi şeyler için kullanacağız bekleyip Mi Band 4 düşürmeye çalışsak değer mi beklediğimize?

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Hocam en fazla pazara kadar bekleyebiliriz maalesef. O zamana kadar bir indirim olur mu bilginiz var mı? Bir de saati sadece adımsayar kalp atış gibi şeyler için kullanacağız bekleyip Mi Band 4 düşürmeye çalışsak değer mi beklediğimize?
Zamanınız kısıtlı olduğu için bir şey diyemem indirim konusunda hiç bilgim yok. Değer mi bence alsanız değer renkli ekran var sonuçta ve kişiselleştirilebilir bir sürü temaya sahip.. Daha hoş bir bileklik olduğunu düşünüyorum gene de süreniz çok az ise Mi Band 3 serisini almak sizin için iyi olacaktır.

Reaksiyon puanı
7,999

Hocam hangi siteden almıştınız? Arkadaş ile konuştum eğer o fiyatlara düşüyorsa Mi Band 4 almamız mantıklı olur.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Mi band 4 180- TL flan değil mi ? Üstüne yeni mi band 5 çıkacak onunda 200 TL bandında olması bekleniyor almış iken az daha bekleyip ve para biriktirip direk 5 alman bence daha mantıklı olacaktır.

NFS olması renkli daha geniş amoled ekran daha uzun süre şarj flan gibi artıları olacaktır.

Reaksiyon puanı
7,999
Mi band 4 180- TL flan değil mi ? Üstüne yeni mi band 5 çıkacak onunda 200 TL bandında olması bekleniyor almış iken az daha bekleyip ve para biriktirip direk 5 alman bence daha mantıklı olacaktır.

NFS olması renkli daha geniş amoled ekran daha uzun süre şarj flan gibi artıları olacaktır.
130TL zor çıktı zaten hiç sanmıyorum 180-200TL çıkacağını.

Reaksiyon puanı
7,999
Arkadaşın kuponu tutmuş herhalde 199TL’ye Mi Band 4 almayı kabul etti. Teşekkür ederiz yardımınız için.

Şarja takarken orjinal Xiaomi 5V 2A şarj aleti kullansak zarar verir mi saate? Yoksa TV , PC gibi şeylerin usb çıkışına mı takalım?