Xiaomi mi a2 lite alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

xabdks02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet konu baslığındaki gibi ithalatçı garantili bi telefon tarasırımı harika özellikleri güzel gözüküyor
Yani 2200 lira civarı samsung o civardaki telefonların hepsinin tasarımı berbat tek kamera
ama xiaomi mi a2 lite çift kamera 3gb ram
bide xiaomi daha ucuza geliyo sizce ne alim alcağım yer evkur adlı şirket
ıphone olsa alırdım

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Nette 1500 civarı o fiyata alınır faka 2200 liraya alınmaz.G6 gibi bir seçenek var

Ali5363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet konu baslığındaki gibi ithalatçı garantili bi telefon tarasırımı harika özellikleri güzel gözüküyor
Yani 2200 lira civarı samsung o civardaki telefonların hepsinin tasarımı berbat tek kamera
ama xiaomi mi a2 lite çift kamera 3gb ram
bide xiaomi daha ucuza geliyo sizce ne alim alcağım yer evkur adlı şirket
ıphone olsa alırdım
Alınır internette 1200 tl civarı fiyatı var özelliklerine göre çok iyi ama 1300 verebilirim diyorsan redmi note 5 ai var o faha iyi

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Evkur'dan kullanılmış kürdan bile almam!

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Xiaomi mi a2 ile yazılmıştır.

Not: 3gb ram yok 4gb ram var. 128gb versiyonunda 6gb ram var.

zlatan35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben 1 ay önce aldım mi a2 lite. Fiyatına göre karşılığını veriyor şu 1 aylık kullanım sürecimde. Klasik olacak ama iyi ışıkta iyi çekiyor ama ışığın biraz az olduğu ortamlarda hayal kırıklığı olabilir özellikle ön kamera. Günlük kullanım için bence ideal bir telefon , batarya performansı gercekten çok iyi. Benim tek sorun ettiğim şey biraz ağır geldi ilk kullanımda ama alıştım sayılır . Biraz önce android guncellemeyi de tamamladim.Guncellemeden sonra ekran ışığını sona getirip tavşan avına bile gidebilirsiniz okadar parlak oldu ekran :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben 1 ay önce aldım mi a2 lite. Fiyatına göre karşılığını veriyor şu 1 aylık kullanım sürecimde. Klasik olacak ama iyi ışıkta iyi çekiyor ama ışığın biraz az olduğu ortamlarda hayal kırıklığı olabilir özellikle ön kamera. Günlük kullanım için bence ideal bir telefon , batarya performansı gercekten çok iyi. Benim tek sorun ettiğim şey biraz ağır geldi ilk kullanımda ama alıştım sayılır . Biraz önce android guncellemeyi de tamamladim.Guncellemeden sonra ekran ışığını sona getirip tavşan avına bile gidebilirsiniz okadar parlak oldu ekran :)

hocam sağlam bir şeymi o cihaz yani yazılım,ses kalitesi(kulaklık),malzeme kalitesi olarak yada şebeke çekimi olarak birde bazı arkadaşlar 3/4 gün ortalama kullanımda batarya gidiyor diyorlar. :)

zlatan35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hocam sağlam bir şeymi o cihaz yani yazılım,ses kalitesi(kulaklık),malzeme kalitesi olarak yada şebeke çekimi olarak birde bazı arkadaşlar 3/4 gün ortalama kullanımda batarya gidiyor diyorlar. :)
Saydıgın kriterlerin hiçbirinde sorun yaşamadım .Malzeme iyi elde kaliteli bir hissiyat veriyor . Ses yeterli Batarya özellikle canavar :) Fiyata göre bakınca bence çok başarılı bir cihaz . Amiral gemisi bir telefondan geçiş yapmıyorsanız bu cihazı beğenirsiniz bence . İki şeyden yana belki yadirgarsiniz biri ağırlık biri arayüzü çok sade ama ikisine de alıştım . Yine alır mısınız derseniz cevabım evet olur :)