Xiaomi Mi A2 64GB mi samsung a7 a750f mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Sytx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar Xiaomi Mi A2 64GB mi Samsung a7 a750f(buna galiba Samsung a7 2018 deniyor) mi ? Lütfen cevap verin ilk önce oyun oynamak için aliyorum pubg mobil için 2 etmen kamera ama çok da önemli degil kamera ama pekde kamera kötü olmasın hangisi sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya lütfen biri bişey önersin

Son düzenleme:

Codemm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Son düzenleme:

Sytx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Mi A2 ama şuanda satışta yok galiba.

Realme 3 Pro seni üzmez bence bir bak derim.

Tam senin aradığın telefon.İşlemci ve kameraya bakarsak bu fiyat aralığındaki en iyi telefon diyebilirim.
şatışta var Mİ A2 internetten şipariş etmeyecegim için seçneklerim bunlar

Codemm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Redmi Note 7'ye bak bazı sorunları olduğu söyleniyor ama bu telefonlardan iyidir.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
İkisini kıyaslarsak kesinlikle a2. A7 çöp bir cihaz bana göre

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Arkadaşlar Xiaomi Mi A2 64GB mi Samsung a7 a750f(buna galiba Samsung a7 2018 deniyor) mi ? Lütfen cevap verin ilk önce oyun oynamak için aliyorum pubg mobil için 2 etmen kamera ama çok da önemli degil kamera ama pekde kamera kötü olmasın hangisi sizce ?

Ya lütfen biri bişey önersin
İkisini de salla Honor 9x al derim eger micro usb girisini sorun etmeyeceksen Realme 3 Pro al veya sorun edeceksen Realme X al en azindan onda type-c girisi var

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Abisi daha satışa sunulmamış, test edilmemiş. Kronik arızası var mı yok mu bilmediğin. Cihazı neye dayanarak millete öneriyorsun.
Memleketin her yanı troll. Bi de bu teknoloji trolleri çıktı başımıza
Katılıyorum. Sırf daha iyi donanımı daha ucuza verdiği için hemen telefon öneriyorlar. Her şey donanım değil ki.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Mi a2 kullanıyorum bataryası çöp oyun oynayacaksan sürekli. Normal kullanım içinse günde 2 defa şarj etmek gerekiyor. Bende ki telefon hemen hemen 1 yıllık ve ara sıra kendi kendine bir yerlere giriyor ve durdurmak için ekranı kilitlemek şart. Bende oluyor diye sende de olacak diye bir şey yok ama yinede bilgin olsun. Realme 3 pro ya da honor 9x alınabilir.

Son mesajlar