Yardım Realme 7 mi samsung galaxy a32 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Kienz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu iki telefon arasında kaldım hangisi daha mantıklı kamera hiç önemli değil tek gereken oyunda iyi olsun(pubg,crital ops,call of duty) günde min. 6 saat dayansın yeterli aralarında kalma sebebim ise samsung marka olduğu için onu almak istiyorum ama realme 7 nin işlemcisi daha iyi fakat 64gb bu yüzden kararsız kaldım.

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Bu iki model arasında kaldıysanız kesinlikle Realme 7'yi tercih etmelisiniz. Bir de Poco X3 modeline de bakmanızı isterim. Eğer bütçeyi zorlayabilirseniz kesinlikle Poco X3'ü tercih etmelisiniz. Snapdragon 732G işlemcisi ve 120 Hz ekranı ile fiyatına göre mükemmel bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Eğer bütçenizi biraz daha da zorlayabilirseniz Samsung M52 5G modeli sizin tüm oyun ihtiyaçlarınızı karşılayacak, buna ek Amoled ekranı ve kamera özellikleri ile size güzel bir deneyim yaşatacaktır.

kızarmışpattes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba yeni telefon almak istiyorum fakat çok kararsız kaldım

bütçe:5000(artırma ihtimalim yok :(

oyun olarak wild rift gibi bi oyunu kaldırsa yeter

günlük haytta da iyi olmalı.kamera bakımından değilde kasma sorunu yaşamk istemiyorum

samsung almak istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum aklımda a 32 var ama yeni fikirlere açığım

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Samsung M52 bazen 5000 liraya düşüyor o zaman yakalayabilirseniz çok iyi olur. Onun dışında şu an Poco X3 modelini tercih edebilirsiniz. Her türlü oyunu rahatlıkla kaldırır ve kamerası da segmentine göre gayet iyi.

kızarmışpattes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung M52 bazen 5000 liraya düşüyor o zaman yakalayabilirseniz çok iyi olur. Onun dışında şu an Poco X3 modelini tercih edebilirsiniz. Her türlü oyunu rahatlıkla kaldırır ve kamerası da segmentine göre gayet iyi.

Çok teşekkürler peki eğer bütcemi artırırsam a52 mi daha iyidir yoksa m52 mi daha iyidir

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
M52 5G modeli hem 120 Hz ekran yenileme hızı hem de Snapdragon 778G işlemcisi ile çok daha iyi.

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
İyi günler size de.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Bu iki telefon arasında kaldım hangisi daha mantıklı kamera hiç önemli değil tek gereken oyunda iyi olsun(pubg,crital ops,call of duty) günde min. 6 saat dayansın yeterli aralarında kalma sebebim ise samsung marka olduğu için onu almak istiyorum ama realme 7 nin işlemcisi daha iyi fakat 64gb bu yüzden kararsız kaldım.
M52 bak.