Xiaomi Mi 9T ve Redmi Note 8 Pro Karşılaştırması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi telefonu tercih ediyorsunuz ?

• Xiaomi Mi 9T

• Redmi Note 8 Pro

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

DKN NZY

Rektör
Hocam bence bu saatten sonra Mtk işlemciyi eksi olarak görmek pek mantıklı olmaz. Üç aydır Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, işlemci acayip memnun etti:)
Isınma durumu

Ben çok oyun oynarım ve twlefonu yorarım mtk buna dayanır mı ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

2-3 sene sonraki güç tüketimi ve stabilite nasıl olacak acaba ?
2 3 sene çokta 1. Yıla yaklaşınca bayılıyor

DKN NZY

Rektör
Genelde ya az kullanılmış ya da kapalı sıfır kutu oluyorlar. Eğer 1 yıl değil de alıp 3-4 yıl kullanırım diyorsanız OnePlus için fazladan 300-400 verilir:)
2 3 yıl dayansa kullanırım ama hangi cihazı aldıysam 1 yılı dolmadan tamir gerektiriyor
Tamir ettirincede 5 6 ay anca gidiyor

TRTURKEYTR

🇹🇷 TÜRKİYE 🇹🇷
Yönetici
Moderatör
Cevabı baya geçte yazsam, ben 1,5 yıldır Xiaomi modeli kullanıyorum ve herhangi bir sorun yok.

Cvnmrt

Profesör
Kardeşim rn8 pro almayı planlıyordum ama uzun vadede problem çıkarır dediler almaktan vazgeçtim.şuan mi9t almayı planlıyorum da memnun musun kamerasından,hızından,oyunlardaki performansından fln önerir misin?
Mi 9t kullanıyorum fiyatına göre kamerasından memnunum sonuçta 2500'lük bir telefondan kamera konusunda amiral gemisi performansı beklememek gerek hız konusunda bir sıkıntısı yok snapdragon 730 günümüz için hala yeterli bir işlemci oyun performansına gelince günde 2-3 saat CoD oynuyorum yüksek ayarlarda fakat oyunda geçirilen 2 saatin sonunda arada hafif takılmalar oluyor sonuç olarak hız konusunda iki telefonda sizi üzmez kamera konusunda mi 9t oyun performansı konusunda da redmi note 8 pro önde bunların dışında mi 9t'de amoled panel ve parmak izi okuyucu ekrandayken redmi note 8 pro'da ips lcd panel ve parmak izi okuyucu arkada

tahareno

Üyecik
Rn8pro hiss naısl mi 9t kadar olamayacağını biliyorum ya da ödünç alacağım birisinden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9t kılıfı güzl bulabilen var mı ? Varsa bana atarlars amemnun olurum

Son düzenleme:
stat counter