Xiaomi Mi 5s Önerir Misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Hepsi Buradadan mi5s alıcağım aldım diyelim imei flan hiç bilmiorum o ne oluyor ayrıntılı şekilde anlatırmısınız ... hepsiburadadan geldiği zaman ilk ne yapmalıyım telefona

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Hepsi Buradadan mi5s alıcağım aldım diyelim imei flan hiç bilmiorum o ne oluyor ayrıntılı şekilde anlatırmısınız ... hepsiburadadan geldiği zaman ilk ne yapmalıyım telefona
Hepsiburada.com'da satılan cihazlar yasal cihazlar imei'de problem olmaz. Yazılımda sorun olabilir onuda halletmesi kolay. Şimdiden hayırlı olsun.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiç gerek yok HB dan alınan cihazlar kayıtlı cihazlar IMEI problemi yok. Fakat şöyle bir durum var gelen cihazların üzerin çin stok romunun türkçeleştirilmiş hali var yani yarım yamalak türkçe :( ama miui türkiye forumunda anlatılan yöntemle telefonuna indirdiğim global stock romu hiç bir işlem yapmadan telefonun güncelleme bölümünden kurabiliyorsun çok basit bir işlem bu arada cihaz harika dostum.

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Yani çin rom'u nu bir şekilde Türkçeleştirmeye çalışmışlar. Bootlader kilidini açıp global rom yükleyeceğiz. Kolay işlem o İmei'de sıkıntı olmaz.
IMEIde sıkıntı olabiliyor bazen Hepsiburada'da. Bende geçersiz IMEI sorunu vardı. Hiç yardımcı olmadılar. Meğer faturada IMEI yazıyormuş. Onu da kendim fark ettim beş gün sonra. Görmemişler. Herhalde unutmuşlardır. Sonun bir haftadan sonra kendim girdim dün IMEIyi.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
IMEIde sıkıntı olabiliyor bazen Hepsiburada'da. Bende geçersiz IMEI sorunu vardı. Hiç yardımcı olmadılar. Meğer faturada IMEI yazıyormuş. Onu da kendim fark ettim beş gün sonra. Görmemişler. Herhalde unutmuşlardır. Sonun bir haftadan sonra kendim girdim dün IMEIyi.
Hmm buda sıkıntı o zaman

Reaksiyon puanı
2
Bende Ondan Korkuyorum Fazla Anlamam Bu İşlerdende Xiaomi Sevdiğim Marka Hele MIUI Bayılıyorum Ama Arkadaşın Dediği Gibi olursa ben imeı atamam heralde sırf bu yüzden lg samsung iphone dönücem diyorum araştırıyorum gene önüme mi serisi gelior...

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Donanım kodu ile atılıyor bide cmd'den kod yazılarak oluyor bildiğim kadarı ile.
Onlar için Mi hesabında oturum açıp bootloaderi kırmak lazım. IMEIm geçersiz olduğu için oturum açamadım ve dedinizi yapamadım. MAUI Meta programı ile hallettim ben.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bende Ondan Korkuyorum Fazla Anlamam Bu İşlerdende Xiaomi Sevdiğim Marka Hele MIUI Bayılıyorum Ama Arkadaşın Dediği Gibi olursa ben imeı atamam heralde sırf bu yüzden lg samsung iphone dönücem diyorum araştırıyorum gene önüme mi serisi gelior...
IMEI atmak kolay gerçekten. Onu sorun yapmayın. MIUI Forum'u öneriyorum ben almak için. Artık orası bana daha güvenilir geliyor.

Firat95

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Bence son derece F/p cihazı. Alabilirsimiz.