Xiaomi Mı 10T Pro

Bu konuyu okuyanlar

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba uzun araştırmalarım ve incelemelerim sonucu bütçeme göre alabileceğim cihazın MI 10T PRO kararına vardım.
Bu cihazı kullanan var mı? Kronik sorunları varmı bazı kişiler ekran sorunlu diyor sizin deneyimleriniz nedir?
Önceliğim kamera ve oyun.
Global olarak yani yurtdışı olarak alacağım.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Kamerası rakiplerine göre biraz geri kalsada oyun,ekran,batarya gibi şeylerde sorun yaşamazsınız.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Huawei p40
Samsung S20
Oppo reno 3 pro
Hocam kamera olarak p40 serisinde son derece haklısınız huawei kamera konusunda çok başarılı lakin google olayı can sıkıcı bu yüzden huawei eledim.

Samsung'a pek sıcak bakmıyorum.

Oppo reno 3 pro için emin değilim mi 10t pro 'dan daha mı iyidir performans ekran ve kamerada

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Hocam kamera olarak p40 serisinde son derece haklısınız huawei kamera konusunda çok başarılı lakin google olayı can sıkıcı bu yüzden huawei eledim.

Samsung'a pek sıcak bakmıyorum.

Oppo reno 3 pro için emin değilim mi 10t pro 'dan daha mı iyidir performans ekran ve kamerada
Oppo'da Amoled ekran var ve Kamerası daha iyi lakin işlemcisi daha düşük kalıyor ama ikisininde işlemcisi çok güçlü işlemciler performans farkını hissetmezsiniz diye düşünüyorum.

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba uzun araştırmalarım ve incelemelerim sonucu bütçeme göre alabileceğim cihazın MI 10T PRO kararına vardım.
Bu cihazı kullanan var mı? Kronik sorunları varmı bazı kişiler ekran sorunlu diyor sizin deneyimleriniz nedir?
Önceliğim kamera ve oyun.
Global olarak yani yurtdışı olarak alacağım.
Oyun konusunda memnun olursun ama kamerada memnun olmayabilirsin.Yurtdışı cihaz alacaksan iyi araştır derim.Rootlu imei atılan cihazlardan birini alırsan güncelleme yaptığın anda imei gider cihazın çöp olur.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Oyun konusunda memnun olursun ama kamerada memnun olmayabilirsin.Yurtdışı cihaz alacaksan iyi araştır derim.Rootlu imei atılan cihazlardan birini alırsan güncelleme yaptığın anda imei gider cihazın çöp olur.
Hocam imei attırmadan alıcam çift sim olduğu için ortalama 9-10 ay kullanırım sonra imei işine bakarım. Önceliğim kamera ve oyun diğer konuda da konuşmuştuk. Aslında incelemelerini bi çok kez izledim kamerası çok iyi gibi duruyor bu cihazla bir rapçinin (Anıl Piyancı) klibini bile çekmişler YouTube da mevcut. Portre çekimlerini felan defalarca inceledim Dxomark kamera testlerine de baktım 118 puan almış

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Hocam imei attırmadan alıcam çift sim olduğu için ortalama 9-10 ay kullanırım sonra imei işine bakarım. Önceliğim kamera ve oyun diğer konuda da konuşmuştuk. Aslında incelemelerini bi çok kez izledim kamerası çok iyi gibi duruyor bu cihazla bir rapçinin (Anıl Piyancı) klibini bile çekmişler YouTube da mevcut. Portre çekimlerini felan defalarca inceledim Dxomark kamera testlerine de baktım 118 puan almış
Dxomark'a fazla güvenme bence Çinli şirketlerden para alıyor.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mi 10T kamera konusunda kötü ise ben olsam Samsung S20 alırdım.
Mi 10T Pro modeline bakıyorum hocam düz model değil yani. 108MP Samsung İsocell bright hmx sensör var. Mi 11 de kullanılan kamera
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dxomark'a fazla güvenme bence Çinli şirketlerden para alıyor.
Hocam mi 10t pro da mi 11 de kullanılan birebir aynı sensör var Samsung isocell bright hmx. Neden mi 10t pro için beklentiyi karşılamaz deniliyor

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Xiaomi kameralarında renkler benim hoşuma gitmiyor.Ben abartılı renkleri severim dersen bir şey diyemem.Cihaz kötü bir cihaz değil ama kamerada çok büyük beklentin olmasın hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Xiaomi kameralarında renkler benim hoşuma gitmiyor.Ben abartılı renkleri severim dersen bir şey diyemem.Cihaz kötü bir cihaz değil ama kamerada çok büyük beklentin olmasın hayal kırıklığına uğrayabilirsin.
Günümüz şartlarında parayı çöp etmek istemiyorum tabi ki o yüzden de 1 aydır araştırıyorum. Oyun ve kamera incelemelerini felan defalarca izledim, okudum. Almışken üzmeyecek birşey bakıyorum haliyle.