Xiaomi Marka Telefonların Sahibinden .com Üzerinden Satın Alınması

Bu konuyu okuyanlar

Odin.the.God

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhabalar! Yeni bir telefon almak istiyorum ve telefonların malum durumlardan fiyatlarda baba artışların yaşandığı bir dönemdeyiz. Ben de en hesaplı güncel Xiaomi telefonları nasıl alabilirim diye bir araştırma yaptığımda sahibinden.com üzerinden Xiaomi marka telefonların piyasa fiyatlarından 500-600 lira daha ucuza satıldığını gördüm. Şimdi benim sayın SDN Forum Veteranlarına soracağım şu:
Metnin en sonunda belirttiğim linkteki ürünler güvenilir mi, alınır mı, alınırsa neden bu kadar ucuza geliyor, yazılım güncelleştirmelerinde sıkıntı yaşatır mı, ürün kaçak yollarla mı ülkemize giriyor, IMEI kaydı konusunda satın alım sonrası ileriki dönemlerde baş ağrıtır mı? gibi sorular...
Veteranlar, konuyu ayrıntılı bilenler ya da önceden bu gibi yerlerden satın alanlar aydınlanma yaşamamı sağlarsa çok sevinirim.

Bazı satış linklerini aşağıya bırakıyorum:

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Reaksiyon puanı
1,056
Reaksiyon puanı
1,056
Herkese Merhabalar! Yeni bir telefon almak istiyorum ve telefonların malum durumlardan fiyatlarda baba artışların yaşandığı bir dönemdeyiz. Ben de en hesaplı güncel Xiaomi telefonları nasıl alabilirim diye bir araştırma yaptığımda sahibinden.com üzerinden Xiaomi marka telefonların piyasa fiyatlarından 500-600 lira daha ucuza satıldığını gördüm. Şimdi benim sayın SDN Forum Veteranlarına soracağım şu:
Metnin en sonunda belirttiğim linkteki ürünler güvenilir mi, alınır mı, alınırsa neden bu kadar ucuza geliyor, yazılım güncelleştirmelerinde sıkıntı yaşatır mı, ürün kaçak yollarla mı ülkemize giriyor, IMEI kaydı konusunda satın alım sonrası ileriki dönemlerde baş ağrıtır mı? gibi sorular...
Veteranlar, konuyu ayrıntılı bilenler ya da önceden bu gibi yerlerden satın alanlar aydınlanma yaşamamı sağlarsa çok sevinirim.

Bazı satış linklerini aşağıya bırakıyorum:

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
bu arada ürün kaçak getiriliyor daha sonrada kaçak imei atılıyor o yüzden ucuz

Reaksiyon puanı
6,381
Render yapmayacakki
Pubg 2gb tüketiyo
1- Telefonda sadece Pubg oynanmayacaktır.
2- O çok değişken bir şey. Bir gün 1,5 harcayabilir, bir gün 3 bile harcayabilir.
3- Ki zaten Ram'in belli bir kısmı da sistem tarafından aralıksız kullanıldığı için, günümüzde hele ki Android bir telefona en az 4GB gerekmekte.

Reaksiyon puanı
6,381
Reaksiyon puanı
268
Reaksiyon puanı
6,381
peki kaçak imei daha sonra çok baş ağrıtır mı acaba düşünceleriniz nelerdir?
Büyük ihtimalle kısa sürede olmasa da uzun vadede sorun çıkaracaktır. Bütçenize uygun çok iyi ve resmi Türkiye garantili bir cihaz varken, linkini attığınız cihazlara yönelmenizi önermem.

Odin.the.God

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıfır Realme 6 öneririm.
Aslında konu farklı bir telefon önerisi değil.
Kuzenim Note 9 Pro almış. Hem arayüz olarak, hem de diğer konularda telefonu beğendim açıkçası. Halihazırda Mi Band 4 de kullanıyorum ve ekosistem yapmayı sevdiğim için Xiaomi marka bir telefon almak istiyorum. Aslında benim tek merak ettiğim Konu başında bahsettiğim Linklerdeki ürünlerin birini alırsam kazıklanmış olur muyum? Tek merak ettiğim bu :D

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kayıtlı alırsan bir problem yaşamazsın.

Reaksiyon puanı
6,381
Aslında konu farklı bir telefon önerisi değil.
Kuzenim Note 9 Pro almış. Hem arayüz olarak, hem de diğer konularda telefonu beğendim açıkçası. Halihazırda Mi Band 4 de kullanıyorum ve ekosistem yapmayı sevdiğim için Xiaomi marka bir telefon almak istiyorum. Aslında benim tek merak ettiğim Konu başında bahsettiğim Linklerdeki ürünlerin birini alırsam kazıklanmış olur muyum? Tek merak ettiğim bu :D
Eğer bütçenize uygun, daha iyi deneyim sunan bir telefon varsa evet kazıklanmış olursunuz. Ki var. Ayrıca Mi Band 4 ile Realme 6'da da kullanabilirsiniz.