Xiaomi Galeri Düzensizliği

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
307
Merhaba,

Miui 12.0.3.0 kullanmaktayım,

Galeri uygulaması bana çok düzensiz geliyor

Fotoğraflar diye bir kısım eklemişler yan tarafta albümler diye bir kısım var o albümler kısmının içinde gereksiz albümler diye kısım var, indirilen dosyalar ayrı klasörde oluyor, screenshot alınanlar farklı klasörde gözüküyor.

Büyün hepsini yalnızca atadığım klasörde nasıl yapabilirim ya da bu sorun nasıl düzektilir?

Farklı uygulamaları denedim onlar daha kötü

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Evet, bende beğenmiyorum. Yeni fotoğraf veya ss eklendiğinde üstte bildirim olarak gözüküyor, ona basman gerekiyor da, oradan bir yerlere girmen gerekiyor da amanda aman... Bu yüzden Google Fotoğraflar kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
307
Evet, bende beğenmiyorum. Yeni fotoğraf veya ss eklendiğinde üstte bildirim olarak gözüküyor, ona basman gerekiyor da, oradan bir yerlere girmen gerekiyor da amanda aman... Bu yüzden Google Fotoğraflar kullanıyorum.

Benim şuanlık çözümüm şu;

Galeri diye albüm oluşturup "fotoğraflarda göster seçtim"

Görmek istediğim fotoğraf, videoları buraya atıyorum direkt tıkladığımda onlar çıkıyor karşıma

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İndirdiğiniz resim/videolar küçük pop-up olarak gözüküyor zaten. Onları istediğiniz albüme taşıyın. Google fotoğraflar kullanılabilir :)

@Yasiin, @Cvnmrt de baksın.
Bende de böyle de benim için farketmiyor, hiçbir fikrim yok çözümü ile ilgili. Böyle olması benim daha çok hoşuma gidiyor nedense.

Son mesajlar